Skocz do zawartości
Forum

W pracy ktoś puścił plotkę, że jestem lesbijką!


Gość domi_nika35

Rekomendowane odpowiedzi

Gość domi_nika35

Mam pewien problem w pracy. Jestem kobietą 35 letnią, samotną od kilku lat, ale poszukującą intensywnie przyszłego męża. Jestem urody takiej trochę męskiej i to nie moja wina. Jestem niska, nie mam zupełnie wcięcia w talii, mam umięśnione łydki i lekko krzywe nogi i mam najmniejszy rozmiar biustu. Twarz mam kobiecą, ale sylwetka przypomina bardziej męską, przez co noszę spodnie, bo najlpeiej w nich wyglądam i damskie koszule. Przez ostatnie miesiące zauważyłam, że ludzie w pracy zmienili do mnie nieco stosunek- zdystansowali sie, a koleżanki nie dają mi buziaka na powitanie- jak to było wczesniej. Wczoraj jedna osoba w zaufaniu powiedziała mi, co jest przyczyną- ktoś rozpuścił plotkę, ze jestem lesbijką! Że nie mam męża i dzieci, bo jestem lesbijką, co nawet widać po mojej urodzie (męski typ sylwetki) i kłamię zapewne, ze kogoś płci męskiej szukam. Jest to zupełna nie prawda i choć nic nie mam do homoseksualistów, to jakoś nigdy kobiety mnie nie interesowały. Bardzo głupio się teraz czuję w biurze, nie wiem, jak rozwiązać tę sytuację.

Odnośnik do komentarza
Gość domi_nika35

W sukienkach i spódnicach wyglądam po prostu źle- po pierwsze- mam w stosunku do tułowia bardzo krótkie nogi, po drugie moje nogi od kolan po stopy są po prostu krzywe- mam wielką szparę między łydkami. Buty damskie lubię, ale nie wyglądam w nich dobrze, bo optycznie moja stopa wydaje sie w nich duza. Noszę rozmiar 42, a przy wzroście ok. 160 to spory rozmiar, dodatkowo stopę mam szeroką. Włosy mam lekko poniżej ramion- więc są długie. Moja sylwetka jest szczupła, ale taka dosyć umięsniona- choć na siłownię nie chodzę. mam szerokie kwadratowe ramiona, płaskie niemal zupełnie pośladki. Ciężko jest do takiej figury dobrać strój, by się dobrze eksponował. Oczywiście nie szukam miłosci w pracy, a na kursach róznych, przez internet itp. choć przyznam,ze wolałabym, by takie plotki nie krążyły, bo ktoś w pracy takze moze mieć jakąś wolną osobę wśród znajomych- i stracę szansę, a bardzo mi zależy na założeniu rodziny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...