Skocz do zawartości
Forum

Najlepsze tusze do rzęs


liryka

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałam kiedyś artykuł, że tak naprawde nie ma idealnej firmy kosmetycznej, która produkuje wszystko świetne. Zazwyczaj dane firmy specjalizują się w konkretnych produktach. I jesli chodzi o tusze do rzęs to ponoć Meyballine słynie z najlebszych. Sama stosuję i rzeczywiscie sa fajne. Za każdym razem kupuję inny, bo i wybór spory a ja nigdy nie wiem czy powinnam kupić podkręcający, pogrubiający czy wydłużający. zdecydowanie się na jeden i trzymanie się tego to dla mnie zbyt trudna decyzja :)

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Hej,
Ja inwestuję w kosmetyki IsaDora, zwłaszcza w tusze, jeszcze nie miałam sytuacji, żeby kupić ich produkt i być niezadowoloną :) Teraz nabyłam kolejną "nowość" - tusz IsaDora Big Bold Mascara. Podoba mi się , bo jest większy niż standardowe tusze - a ja często używam maskary, więc dla mnie jest to wielce opłacalne :) No i szczoteczka jest świetna - krótkie i długie włoski na przemian dają naprawdę naturalny efekt :)

Odnośnik do komentarza

ja tez kupilam z avonu taki czarny nie pamietam dokladnie jaki i bylam bardzo rozczarowana, w ogole nie polecam kiedys tez kupilam z drobinkami brokatu i w ogole ani jednej drobinki nie bylo widac po tuszowaniu bardzo sie zawiodlam :/

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

ja jestem fanką dość taniej firmy miss sporty.Tusze mają bardzo dobre. Nie za geste i nie za rzadkie, cena nie rujnuje portfela. Raz zainwestowałam w tusz z loreala taki z białą bazą pod tusz i tuszem po drugiej stronie. Wydałam na niego majątek a efekt był koszmarny. Tusz się kruszył, nie krył dobrze, przez co spod czarnego tuszu wychodziła biała baza. Po 2-3 tygodniach stosowania biała baza zrobiła się jak guma i przy próbie aplikacji wypadła cała z opakowania. Nie polecam tego tuszu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...