Skocz do zawartości
Forum

Sex przerywany!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam..Proszę o pomoc..W sobotę uprawiałam sex z facetem...kochaliśmy się bez zabezpieczenia...finał był poza pochwą..Dopiero jak wróciłam do domu zobaczyłam że mam dni płodne..moje cykle..są co 29 dni trwają 8 dni...są regularne czy mogliśmy wpaść? Bardzo się tego boję..mam już dwójkę dzieci proszę o pomoc i o pocieszenie dodam że od tej soboty cały czas boli mnie brzuch jak na miesiaczke a do niej jeszcze 14 dni dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość pocieszenie

Finał inaczej wytrysk poza pochwą to złudna rzecz, gdyż u zwłaszcza młodego i silnie podnieconego mężczyzny często wyłazi z penisa kropelka spermy, czego on absolutnie nie czuje, bo nie jest to wytrysk/orgazm, a może w niej być nawet kilka tysięcy plemników. W związku z tym módl się, żeby tej kropelki nie było.
Na przyszłość zapamiętaj: 11 dni przed miesiączką, to najpewniejsze dni niepłodne, po warunkiem stałego cyklu, pełnego zdrowia i braku zmiany klimatu. Ale i tak na wszelki wypadek należy wsunąć do pochwy globulkę Oval Patentex. W takim przypadku mężczyzna może mieć finał w pochwie, bez żadnego ryzyka ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość ssąca pompa

~ciąg dalszy
natomiast w dniach płodnych, kiedy kobieta ma największą ochotę na seks, to oprócz globulki należy użyć prezerwatywy Dlatego, że one często pękają lub zsuwają się.

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
w dniu płodnym jeżeli do pochwy
w pobliże szyjki macicy dostanie się sperma, to macica zamienia się
w pompę ssącą, gdyż tak bardzo cieszy się z plemników dla swojego jajeczka, czekającego z utęsknieniem na zapłodnienie.

Odnośnik do komentarza

Wiesz mając dwójkę dzieci powinnaś już się orientować jak to jest, trzeba kupić test ciążowy i sprawdzić , bo jak jest ciąża to już trzeba dbać o siebie. Pomyśl na przyszłość może o Afrodycie teście owulacyjnym pokazuje najbardziej płodne dni, powinniście się zabezpieczać.

Odnośnik do komentarza
Gość pocieszenie

Zapamiętaj: 11 dni przed miesiączką to dni niepłodne. Ty, od 26 miałaś dni niepłodne, a od 23 płodne. Jeżeli wcześniej nie wylazła facetowi kropelka spermy, której absolutnie się nie czuje, to ciąży nie ma. Jeżeli wylazła, to szykuj 500+ na wózek i ksionszke o antykocepci, ciemna babo.
Czy to tak trudno wsunąć do pizdy, na wszelki wpadek, globulkę Oval Patentex i mieć przyjemność z wytrysku do środka? a nie później błagać o pocieszenie?

Odnośnik do komentarza
Gość rozwiązaniee

ponieważ minęło 7 dni, to tylko skrobanka, i to tylko w szpitalu.
Zapamiętaj na przyszłość: do 72h tabletka "dzień po", do 5-ciu dni tabletka aborcyjna. powyżej 5-ciu dni skrobanka.
Zapamiętaj też, zamiast debilnego seksu, najlepsza szklanka zimnej wody.

Odnośnik do komentarza
Gość do wszyćkich

kobiet: organizm kobiety stworzony jest do kuszącej przyjemności zwanej orgazmem, by rodzić dzieci. W przeciwnym razie buntuje się i karze guzkami w piersiach, guzami w macicy, nadżerką na szyjce macicy, nerwicami.
Pytanie: co lepsze, dawać dupy, masturbować się w razie braku kopulanta, czy chorować?
Podobnie jest z mężczyznami: brak systematycznych ejakulacji sprzyja rakowi stercza.

Odnośnik do komentarza
Gość Frania123

Jeśli współżyłaś w dni płodne to jest duża szansa na ciążę ale nie jest powiedziane że na pewno doszło do zapłodnienia. W jaki sposób wyznaczasz swoje dni płodne, może się okazać że wcale nie wypadają w dzień który myślisz, poza tym do zapłodnienia może dojść nawet do 5 dni przed owulacją. Plemniki zwyczajnie "czekają" na komórkę jajową. Nie mniej jednak zacznij monitorować swoje dni płodne, zwłaszcza jeśli nie chcesz być mamą. Ja używam testera owulacji ze śliny afrodyta, kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...