Skocz do zawartości
Forum

Testy ciążowe negatywne a ciąża?


Gość Truskaweczka458

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Truskaweczka458

Witam a wiec borykam się z pewnym problemem otóż staram się z mężem od 14 lutego o dzidziusia i już w pierwszym cyklu starań opóźnia mi się miesiączka czy możliwe abym zaszła tak szybko w ciąże? Moje miesiączki są bardzo nieregularne ostatnia była 20 stycznia. Moje cykle trwają po 40,35,38 ostatni 38. Teraz okresu nie miałam już 43 dni. Zrobiłam kilka testów każdy negatywny. Jutro zapisze się do ginekologa ale powoli wariuje bo nie mam zacnych oznak zbliżającej się miesiączki :(

Odnośnik do komentarza

Muszę cię niestety zmartwic, testy obecnie są bardzo precyzyjne więc prawdopodobnieństwo że jesteś w ciąży jest minimalne. Natomiast jest wiele przyczyn opóźnienia miesiączki. Jak test jest negatywny to nie ma co się nakrecać ale jak chcesz mieć pewność to możesz polecieć do jakiegoś laboratorium na pobranie krwi i z Beta HCG będzie na 100 % wiadomo. Najważniejsze to się nie spinać i nie nakrecać bo starania mogą trochę potrwać. My z partnerem jak zluzowaliśmy to się udało. Polecam dużo się relaksować i skupić się w trakcie seksu tylko na przyjemności. My żeby nie myśleć w trakcie to zaczęliśmy eksperymentować z zabawkami erotycznymi. Tak nam się spodobało że do dzisiaj używamy dla urozmaicenia. Mogę polecić fajny sklep z akcesoriami https://erosatisfy.pl/main.php i powodzenia, na pewno wam się uda!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...