Skocz do zawartości
Forum

Bardzo młody wygląd 25latka


Gość Michał77

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Pomimo swoich 25lat wyglądam jak nastolatek (dosłownie). Przez , to nie mogę poznać żadnej dziewczyny (do tego dochodzi niski wzrost 171cm), często też jestem traktowany jak nastolatek (mało poważnie) do tego czasami na rozmowach o pracę widzę zdziwienie na twarzy osoby rekrutującej. Mój rozwój emocjonalny też był bardzo późny (nie tylko fizyczny),a przydało by się już trochę wydorośleć i nabrać męskich rysów. Miał ktoś z was kiedyś do czynienia z takim "kłopotem"?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

Być może masz zaburzenia w produkcji testosteronu i jego nieprawidłowy poziom. Sprawdź poziom na badaniu. Czytałem ostatnio książkę o testosteronie i jaki ma niebagatelny wpływ na życie faceta. Znam też sporo osób w realnym życiu, których życie się całkowicie zmieniło gdy zaczęli brać sterydy, czyli testosteron. Nagle zaczęła się pewność siebie, życiowy kop i powodzenie. Ich sylwetki też zmieniały się na lepsze. Sam myślałem o testosteronie, ale odpuściłem bo nie mam raczej większych problemów z męskością.

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

Ha. Kolega wyżej zapewne żartuje. Ale nadmierne powodzenie też może być rzeczywistym problemem.

Mój dobry kumpel ma naprawdę mega powodzenie u dziewczyn. Jako facet nie wiem o co w tym chodzi, ale ma w sobie "to coś". Zawsze wokół niego tabuny dziewczyn i oczywiście z tego "daru" w pełni korzysta.

Jaki efekt?.... Facet w wieku 28 lat ma już czwórkę dzieci, każde z inną, których na oczy nie widzi i na każde ma zasądzone alimenty. Jest już na wiele wiele lat finansowym trupem. Aż z innymi nie możemy uwierzyć, że jeszcze syfa nie załapał.

Odnośnik do komentarza
Gość Michał77

Hans faktycznie odpowiedź kolegi wyżej jest zaskakująca pamiętaj jednak, że można mieć duże powodzenie u kobiet, korzystać z niego i jednocześnie nie mieć dzieci. Posiadanie powodzenia nie musi się wiązać z gromadką dzieci.

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

No tak Michał, ale jak to mówią nie znasz dnia ani godziny :) Można zawsze wpaść. Nigdy nie wiesz. "Shit happens" jak to mi ostatnio odpowiedział jeden Niemiec gdy wyraziłem zdziwienie że miał dziecko w wieku 16 lat :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...