Skocz do zawartości
Forum

Mój chłopak wchodzi na profil byłej dziewczyny


Gość natusiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jak przeglądaliśmy wspolnie coś na faceooku, to na pierwszej pozycji w wyszukiwarce była jego byla dziewczyna.
Jesteśmy razem kilka miesięcy. Tamta dziewczyna zostawila go dla innego faceta ale to było kilka lat temu.
Czemu wchodzi na jej profil?
Niepokoi mnie to. Niby nic takiego, ale skoro jej szukał to widocznie nadal o niej myśli lub szuka kontaktu.
Boje się z nim o tym pogadać. Nie chce wyjść na słabą i niepewną.
Pomocy :(((((

Odnośnik do komentarza

Niedawno poprosił mnie żebym się do niego przeprowadziła. Na początku byłam pozytywnie nastawiona, ale później miałam coraz więcej wątpliwości, czy to nie za wcześnie.
Wiem że to wejscie na profil bylej dziewczyny to nic takiego, ale jednak uświadomilam sobie, że po prostu nie mam jeszcze do niego takiego zaufania i nie czuje się na to gotowa. W poprzednim zwiazku praktycznie żylam w trójkącie z chłopakiem i jego byłą. Wiem ile mnie to kosztowało łez i nerwów. Chyba jestem przewrażliwoona. Na pewno nie chce tego powtarzać.
Jak mogę mu powiedzieć, że nie jestem jeszcze gotowa na wspólne zamieszkanie ? :/

Odnośnik do komentarza

#Sprawa wchodzenia na profil

Chyba rzeczywiście pozostaje przymknąć oko. Często jest tak, że w miarę trwania aktualnego związku, ten poprzedni coraz bardziej blednie. Ludzie się poznają, rodzi się między nimi zażyłość; może się okazać, że jeśli kiedyś miałoby nastąpić Wasze rozstanie (odpukać), to tęskniłby już tylko za Tobą, a za tą byłą w ogóle.
Jeśli poza tym wszystko jest w porządku to chyba lepiej odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Gość rffrerefr

Ja jestem w związku kilka ładnych lat, a i tak zdarza mi się wejść na profil byłego, tak o z ciekawości co u niego. Nie myślę o nim w kategoriach takich, że chciałabym wrócić do niego, ale mam z nim wspomnienia i jednak część z nich jest miła ;) nie musi to nic znaczyć, o ile oczywiście nie zauważyłaś nic innego niepokojącego ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...