Skocz do zawartości
Forum

Tatuaże u kobiet


Gość Goya

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patryycja
W dniu 2.03.2021 o 12:40, Gość dyśka6 napisał:

Jestem kobietą i mam tatuaże ? wszystkie zrobione u Kingi w Jah Love Tattoo w Warszawie https://www.facebook.com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10155358242016226 . To mistrzyni jeśli chodzi o kolorowe tatuaże ? dba o każdy detal i szczegół, jest sympatyczna i kontaktowa ?

potwierdzam ? nie znam co prawda Kingi, ja chodzę do Adolfa a mój facet do Michała, Fajna ekipa, widać, ze pracują tu ludzie z pasją ?

Odnośnik do komentarza

Od kilku lat robię sobie tatuaże mam na przedramieniu na łopatce pod biustem na nodze ale także pod majtkami z przodu motylek w gwiazdach a z tyłu typu pnącza ? nie będę dokładne opisywała ale wszystkie co posiadam nadal bardzo mi się podobają 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.04.2022 o 10:42, Gość Meggg napisał:

Od kilku lat robię sobie tatuaże mam na przedramieniu na łopatce pod biustem na nodze ale także pod majtkami z przodu motylek w gwiazdach a z tyłu typu pnącza ? nie będę dokładne opisywała ale wszystkie co posiadam nadal bardzo mi się podobają 

Ja mam też kilka miejsc z malunkiem ale na wzgórku zdecydowałam się dopiero po depilacji laserowej i efekt jest super a że jest duży i nie mieści się pod majtkami od stroju więc ciekawość wszystkich męczy  więc dziewczyny polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...