Skocz do zawartości
Forum

Komora hiperbaryczna


Gość janek22

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszeliście o tlenoterapii hiperbarycznej w komorze? Lekarz mi to zasugerował, mam problemy reumatyczne i podobno tlenoterapia ma wspomóc leczenie i zmniejszyć ból. Ale nie mam pojęcia jak to wygląda, tzn wiem że się wdycha tlen, ale nie wiem jak to jest w praktyce. Leżę gdzieś? Siedzę? I czy rzeczywiście to pomoże na moje bóle?

Odnośnik do komentarza

Ja miałam! Męczyłam się z migrenami i polecono mi tlenoterapię. To bardzo przyjemny zabieg, nic nie boli, masz kilkanaście minut relaksu :D możesz sobie poczytać i przez ten czas oddychasz samym tlenem. Skoro lekarz zasugerował, to pewnie pomoże, mi na migreny pomogło i przy okazji poprawiło się samopoczucie :) Nie wiem czy lekarz wskazał Ci miejsce, ale w Warszawie jest taka fajna przychodnia ATAmed, przez cały czas ktoś nad Tobą czuwa:)

Odnośnik do komentarza

~mgmg
czy rzeczywiscie atamed przyjmuje pacjentów poza wskazaniami medycznymi? Bo migrena i komora hiperbaryczna nie chodza w parze.
Przychodnia atamed dla pieniedzy przyjmuje pacjentow z przeciwwskazaniami do leczenia w komorze hiperbarycznej?

dlaczego Twoim zdaniem migrena jest przeciwwskazaniem do HBOT ? nie jest to ani bezwzględne przeciwwskazanie, ani nawet względne. Proszę wytłumacz

Odnośnik do komentarza

Jeśli polecenie komuś miejsca w którym są świadczone usługi uznaje się za reklamę, to po co w ogóle pisać na forum i o coś pytać ? I jeszcze trzeba pisać bzdury ? Mój lekarz też zalecał mi tlenoterapię i zdecydowanie nie jest ona na żadnej liście przeciwwskazań .

Odnośnik do komentarza

Też uważam, że forum jest od tego, żeby pytać i udzielać odpowiedzi inaczej chyba nie miałoby sensu :) Ja tez Ci polecam. Sama chodzę do holyspaandcafe w Krakowie i oprócz tego, że uśmierza znacznie moje bóle migrenowe to widzę dużą zmianę w moim ciele. Ogólnie skóra wygląda znacznie lepiej, a miałam z nią duży problem. Poprawia kondycje duszy i ciała. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kamila D
W dniu 25.05.2021 o 22:09, Gość Beti napisał:

Też uważam, że forum jest od tego, żeby pytać i udzielać odpowiedzi inaczej chyba nie miałoby sensu :) Ja tez Ci polecam. Sama chodzę do holyspaandcafe w Krakowie i oprócz tego, że uśmierza znacznie moje bóle migrenowe to widzę dużą zmianę w moim ciele. Ogólnie skóra wygląda znacznie lepiej, a miałam z nią duży problem. Poprawia kondycje duszy i ciała. 

Holyspaandcafe to urocze miejsce. oprócz komory hiperbarycznej polecam też skorzystać z masażu lub zajęć floatingu. Ja naprzemiennie uczęszczam na nie i czuję się znacznie lepiej. Cały organizm się zregenerował i bardzo mi to pomaga w życiu codziennym. Harmonia i spokój, które tam odkryłam towarzyszą mi na co dzień, a w stresujących sytuacjach radzę sobie dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia Wójcik
W dniu 25.05.2021 o 22:09, Gość Beti napisał:

Też uważam, że forum jest od tego, żeby pytać i udzielać odpowiedzi inaczej chyba nie miałoby sensu :) Ja tez Ci polecam. Sama chodzę do holyspaandcafe w Krakowie i oprócz tego, że uśmierza znacznie moje bóle migrenowe to widzę dużą zmianę w moim ciele. Ogólnie skóra wygląda znacznie lepiej, a miałam z nią duży problem. Poprawia kondycje duszy i ciała. 

Jak korzystasz z tego miejsca to spróbuj jeszcze zajęć z floatingu, ja tam chodzę i są cudowne! Również bardzo dobrze działają na ciało i wyciszają. W ogóle bardzo fajne miejsce. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.05.2021 o 13:29, Gość Sylwia Wójcik napisał:

Jak korzystasz z tego miejsca to spróbuj jeszcze zajęć z floatingu, ja tam chodzę i są cudowne! Również bardzo dobrze działają na ciało i wyciszają. W ogóle bardzo fajne miejsce. 

Potwierdzam zajęcia z floatingu najlepsze na jakich byłam w Krakowie. Holyspaandcafe ma niesamowitą energię, której nie da się opisać. Super miejscówka.  

Odnośnik do komentarza
Gość ania romanowska

Musze powiedzieć, że zachęcona opiniami wybrałam się do holyspaandcafe, bo mieszkam w Myślenicach niedaleko Krakowa i mimo, iż bałam się trochę przed wizytą, bo to był mój pierwszy raz to poczułam się mega zaopiekowana i zrelaksowana w tym miejscu. Bardzo mili ludzie tam pracują. Liczę na to, że poprawi stan mojej skóry oraz zmniejszy zmęczenie. Po pierwszym razie czułam się fajnie, ale dopiero po kilku sesjach będę mogła powiedzieć coś więcej. Miejsce super. 

Odnośnik do komentarza
Gość Ania Kamińska
W dniu 7.06.2021 o 14:58, Gość ania romanowska napisał:

Musze powiedzieć, że zachęcona opiniami wybrałam się do holyspaandcafe, bo mieszkam w Myślenicach niedaleko Krakowa i mimo, iż bałam się trochę przed wizytą, bo to był mój pierwszy raz to poczułam się mega zaopiekowana i zrelaksowana w tym miejscu. Bardzo mili ludzie tam pracują. Liczę na to, że poprawi stan mojej skóry oraz zmniejszy zmęczenie. Po pierwszym razie czułam się fajnie, ale dopiero po kilku sesjach będę mogła powiedzieć coś więcej. Miejsce super. 

Poszłam do holyspaandcafe po przeczytaniu pozytywnych opinii. Zgadzam się z nimi w zupełności. Miejsce fantastyczne. Mam nadzieje, że i mi komora hiperbaryczna pomoże. Mam bardzo paskudną ranę po wypadku. Czytałam, że efekty są zaskakujące. Oby tak było.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.06.2021 o 19:54, Gość Marcin napisał:

Byłem raz w holyspaandcafe kiedy byłem przejazdem w krakowie. Fajne miejsce. Na pewno jeszcze odwiedzę jak będę. Z komory korzystam regularnie. Lepiej się czuję po prostu. 

Nie wiem dlaczego wcześniej nie było takich fajnych miejsc jak to. Jak mieszkałam w Krakowie parę lat temu to nie było najmniejszej szansy na znalezienie takiego klimatycznego miejsca gdzie dba się o swoje zdrowie. Na szczęście co jakiś czas jestem w Krk więc korzystam. 

Odnośnik do komentarza
Gość HOLYSPAANDCAFE

Widzę, że zatrudniłem złych ludzi do reklamowania swoich usług. Mówiłem im żeby było dyskretnie, a oni zaczęli pisać jeden pod drugim, toż to nawet głupi się pokapuje, że to reklama. Przepraszam normalnych czytelników za tych amatorów i mimo wszystko zapraszam do HOLYSPAANCAFE. 

Odnośnik do komentarza

Ja korzystam w Sopocie. Stosowalam i stosuje caly czas co jakis czas wracam. Dla mnie super dla ogolnego stanu zdriwa, ale moi znajomi chodza z roznymi dolegliwosciami. Komora to lek na cale zlo tego swiata. Aktywuje komorki macierzyste, nawet 6 krotnie, najlepiej sprawdzcie sobie strone jednej z hiperbarii, oni zawsze tam maja opis co i jak dziala i na co. ta w Sopocie na Grunwaldzkiej jest fajna cenowo i jak dla mnie skuteczna: www.tlenoterapia-sopot.pl 
Polecam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...