Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość tirririr

jakie soki?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tirririr

jakie soki pijecie najcżeściej? Kupujecie owocowe, warzywne a może owocowo warzywne? Mi się nie raz zdarza kupić kubusia, lubię szczególnie tego zielonego :), ale też lubię warzywne soki, pomidorowy ostry jest pyszny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kelly Ed

mój syn jest na etapie Kubuś Waterrr, ja piję samą wodę, ale czasami jest taki dzień że muszę sobie kupić tradycyjnego Kubusia najchętniej jabłko-malina-marchew, no po prostu muszę. ​ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość drabbka

Dzieci często pija kubusia, przecierowe z marchewką, albo 100% jabłko. Ja piję sok pomarańczowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim, zwracam uwagę na to aby, soki nie zawierały dodatkowego cukru. Niektóre soki w kartonach mają tyle samo cukru co cole i inne gazowane napoje ;) Można poszukać takich "zdrowszych" soków na działach eco w supermarketach, np. w Auchanie - https://www.kupino.pl/gazetki/auchan , nie są drogie i mają fajne, mało chemiczne składy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość astraa

No właśnie, ja postawiłam na soki Łowicza, bo mają zdecydowanie polskie smaki. A dżemy to tylko wisienka na torcie , mega :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eskoska2

To ja polecam nektar pomarańczowy Fruktonada z Polomarketu. Chyba najlepszy na jaki trafiłam jesli chodzi własnie o sok. I u mnei na świeta w domu będzie woda plus ten sok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anamana

A jakieś warzywne soki znacie? Ja bardzo lubię soki tymbark vega. Bardzo smaczne i zdrowe, mnóstwo błonnika i witamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość soki

te kupowane mają konserwanty i są pasteryzowane, więc są małowartościowe. Najwartościowsze są soki ze świeżych owoców i warzyw, ale wyciskane wyciskarką Gersona, i wypite natychmiast.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Innga

Ostatnio zaczęłam kupować soki dr witt, dobre są, zdrowe, bardzo je polubiłam i syn także je pije. Bardzo też  lubię soki warzywne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nelonka

ja kupuję soki Nuja - bardzo smaczne, pozywne i niezle sycą. Fajnie ze na nie trafiłm bo mają na prawdę dobry skład 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...