Skocz do zawartości
Forum

Jak kontrolować zaburzenia nastroju oraz niekontrolowane reakcje?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na tym, że kiedy się denerwuje (zazwyczaj jest to wtedy kiedy jestem rozczarowana) wybuchem płaczem, potrafie być bardzo nieprzyjemna dla bliskich, krzyczę mówię rzeczy, których często nie chce powiedzieć. Często jest tak, że wszystko jest ok, a nagle coś mnie zdenerwuje i awantura gotowa. Nie wiem co z tym zrobić. Dodam że od 3 lat biorę środku antykoncepcyjne i mniej więcej od tego czasu mam takie wahania nastrojów. Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza

a jesli to obiaw jakiejs choroby psychicznej moze Cie strasze ale wiesz lepiej wczesniej z tym pogadac z lekarzem sam sie lecze bo mialem mysli takie ze mnie mafia kontroluje tylko dlatego ze biore leki na nerki a okazalo sie ze to psychoza ale dobrze ze chcesz je kontrolowac tak samo ze mna jest tez chce kontrolowac swoja chorobe

Odnośnik do komentarza

środki anty winne ? o.0

owszem hormony ale nie dajmy się zwariować co ?

emocje wylewają się nie kontrolowanie kiedy są przesadnie tłumione / duszone. Sugerowałbym zacząć od przeglądu własnych uczuć, emocji i pragnień.

owszem tabletki anty (oprócz opcji że rzeczywiście źle dobrane czyli jakieś 4% przypadków) mogą być winne tylko w ten sposób, że wewnętrznie się nie zgadzasz z przymusem ich brania, tak jakby ktoś to na tobie wymusił. Tylko wtedy mogą być ewentualnie przyczyną...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...