Skocz do zawartości
Forum

Prawdziwe futra kontra sztuczne


Gość Hippiska

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj rano widziałam kobiete w futrze do ziemi wyglądała troche jak jeti, bo futro było bardzo kudłate normalnie takie ze mozna je czesac do tego miała tez taka kudłatą czapkę i długie włosy wystarjace spod tej czapki. wszystko w kolorze burego kota wygladala jak jedna wielka kudłata kulka :P

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

futro to futro zabito na niego wiele zwierzat i oberwano z nich skore jest brutalne iw tej kwestii zgadzam sie z ekologami ktorzy pryskaja je sprayem, do futer powinny byc dolaczane resztki tych biednych zwierzat moze wtedy ktos by sie zastanowil nad kupnem u mnie w miescie ostatnio byly takie plakaty prosteowali wlasnie w tej kwestii horror az sie dziwie ze ludziom to nie przeszkadza ze nosza na sobie zwierze ktore zostalo zabite dla kawalka szmaty na zime

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość dariaaaxx

Pięknie imitują naturalne futra te materiały które sprzedają na efutro.pl. Głównie chodzi mi o Foxa, czy Jenota – jakość rewelacja! Nie ma musu żeby na start zamówić dużą ilość, można wziąć na próbę dosłownie skrawek. Ewentualnie mają też swój show room w Łodzi, gdzie można osobiście przejrzeć futra, złożyć zamówienie (z płatnościami nie ma problemu, przyjmują gotówkę i kartę).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...