Skocz do zawartości
Forum

Seks przerywany a możliwość ciąży.


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam taki problem. Zastanawiam się czy mogę być w ciąży. Z moim partnerem nie używamy antykoncepcji, tylko w dni płodne korzystamy z metody seksu przerywanego. W 16dc poniosło nas i między jednym a drugim stosunkiem była przerwa 2 minut, przy czym nie do końca się ogarneliśmy. Wieczorem tego dnia poczułam kilkusekundowe ukłucie w prawym jajniku. Dziś jest mój 24 dc, powinnam dostać objawów zbliżającej się miesiączka tzn. bólu piersi, a nic poza uczuciem od dwóch dni jakbym miała już miesiączke. Testowałam wczoraj po południu i test wyszedł negatywny. Temperature w pochwie mam 37.44, czy jest prawdopodobne że jestem w ciąży? Ktoś miał podobną sytuację? Dodam, że ostatnio mam bardzo regularny cykl, w geanicach 29-30dni (od jakiś 4 cykli, bo wcześniej między 27-34).

Odnośnik do komentarza
Gość mike niki

dziękuję dr Alashira ZA WIELKA PRACĘ W ZWROCIE MOJEJ DZIEWCZYNY WCIĄŻ NIE MOGĘ UWIERZYĆ MOIM OCZOM..DZIĘKUJĘ ZA CIEBIE

GRAET WORLD OBIECUJĘ DZIELIĆ SIĘ TWOJĄ PRACĄ NA ŚWIECIE ZNAĆ TWOJE NAZWISKO.. PROSZĘ JEŚLI MASZ PROBLEMY ZE SWOIMI

RELACJE KONTAKT DR ALASHIRA DZIŚ POMOŻE CI .. EMAIL...dralahalah@gmail.com whatsap +2348115720823..dzięki

przyjaciele.

Odnośnik do komentarza
Gość LOLO DRAKE

Milion dziękuję wspaniałemu człowiekowi ... twoja moc jest rzeczywiście wielka i cudowna, wierzę, że znów będę zdrowy ... uzdrowisz nie wiem, jak to zrobiłeś, naprawdę jesteś wspaniałym człowiekiem ... byłem żonaty przez wiele lat bez dziecka ... ja i mój mąż chodziliśmy do wielu miejsc po pomoc, ale wydaje się, że nic się nie dzieje ... moja teściowa była na mojej szyi doradzając mojemu mężowi, aby znalazł inną kobietę ... . ponieważ lekarz powiedział, że nie mogę urodzić… ponieważ moja macica została uszkodzona przez niektóre rzeczy, które brałem w przeszłości… twarde narkotyki, a więc środki antykoncepcyjne, które brałem. straciłam wszelką nadzieję na zajście w ciążę..naprawdę, mój mąż jest wspaniałym mężczyzną, nieważne, że stał przy mnie..nie dopóki przyjaciel nie przedstawi mnie dr ALASHIRZE, która mi pomogła ...daj mi znowu moje szczęście..ja i mój mąż zawsze będę mu wdzięczny ... proszę przyjacielu, mogę powiedzieć to wszystko tutaj, ponieważ bardzo mi pomaga ... proszę o pomoc napisz do dr ALASHIRA .. napisz dralahalah@gmail.com WhatsApp lub zadzwoń +2348115720823 .... dziękuję Ty ..

Odnośnik do komentarza

Każdy problem ma rozwiązanie, gdy spotkasz odpowiednią osobę! Nie bój się, że istnieje doskonały duchowy rozwiązywacz problemów, który może rozwiązać twój problem. Chcę docenić Dr ALASHIRĘ za przywrócenie mojego małżeństwa duchową miłością i dobrocią. Po 1 roku rozłąki z mężem, z pomocą wspaniałej czarodziejki Dr ALASHIRY mój mąż wrócił do domu i teraz znów jesteśmy razem szczęśliwi dzięki Dr ALASHIRA wyleczył również wszelkie możliwe choroby i które,

1 DEKLARACJA MIŁOŚCI
2 ZWYCIĘZCA EX POWRÓT
3 OWOCE LITRA...
4 INSTRUKCJE DOTYCZĄCE KAMPANII
5 DEKLARACJA OCHRONY.
6 MAGIA BIZNESU.
7 DEKLARACJA DOBREJ PRACY.
8 HIV AIDS.
9 ZATRZYMAJ ŁADOWANIE.
SPRAWIEDLIWOŚĆ I PITS LOTERIA Kontakt Skontaktuj się z nim w celu uzyskania pomocy za pośrednictwem:
WHATSAPP: +2348115720823
E-mail: dralahalah@gmail.com

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...