Skocz do zawartości
Forum

Jak odżywiać się, aby zrzucić na wadze?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 35 lat. 178cm wzrostu i 95kg wagi. Budowa ciała raczej potężna, nie otyła. Problem zaczął się pojawiać z przodu (czyli rośnie brzuch). Mam bardzo duży problem z jedzeniem, ponieważ mam taką pracę, że 4.50 rano wstaję, a 5.30 już jestem w drodze do pracy, także na śniadanie niema co liczyć. Pracuję do 19-20, a w ciągu dnia rzadko mam okazję żeby coś zjeść. Jem właściwie dopiero obiad na kolację. Do tego jestem w trakcie rzucania palenia i apetyt wieczorem wzrasta. Na ćwiczenia, ani siłownię też niestety nie mam czasu. Nie wiem co zrobić, ani jak jeść.

Odnośnik do komentarza

Poza zdrową dietą stosuję jeszcze naturalne suplementy. Ciężko mi jest doradzić konkretne. Mogę jedynie powiedzieć, co mi pomaga. Najlepiej jest się skonsultować z lekarzem, albo chociaż zapytać sprzedawce (w warszawskim naturomedzie na ogrodowej sprzedawca ma naprawdę ogromną wiedzę!).

Odnośnik do komentarza

Ja na Twoim miejscu zainwestowałbym w wizytę u dobrego dietetyka, np sportowego (w Enel Sport, ma dobre opinie!) i z nim porozmawiał i poczekał na ułożenie diety. Na pewno nie szukaj porad na forach, bo każdy jest inny, kazdy ma inny metabolizm i to, co na jednego zadziala, na ciebie niekoniecznie. Dietetyk ci zrobi pomiary, przeprowadzi wywiad i wtedy jest szansa realna na zdrowe schudnięcie, bez efektu jojo. pozdro!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...