Skocz do zawartości
Forum

Co sprawia, że kobieta jest seksowna?


Gość Rubinowa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ostatnio na imprezie wywiązała się bardzo burzliwa dyskusja a temat co to wpływa na to, że kobieta jest seksowna. W dyskusji brały udział dwa obozy: jedne przemawiał za tym, że o seksowności kobiety świadczy jej wygląd, drugi zaś że jej charakter i inteligencja. Kłóciliśmy się dosyć długo i nie doszliśmy do żadnego wniosku. Zastanawia mnie co według was wpływa na to, że dana kobieta jest seksowna?

Odnośnik do komentarza

Kobieta seksowna to ja :) A tak na poważnie to nie ma chyba jednego wzorca dla kobiety seksownej. Każdy pod tym pojęciem rozumie co innego. Dla mnie ( choć może nie powinnam się wypowiadać jako kobieta) bycie seksowną oznacza samozadowolenie z siebie i inteligencja. Kobieta która jest z siebie dumna, zna swoją wartość i do tego jest inteligentna - moim zdaniem to bardzo seksowne.

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza

Zawsze będą dwa obozy (najczęściej) kobiet i mężczyzn, przy podziale na to co seksowne. Jeśli ja miałbym to zdefiniować, to powiedziałbym, że seksowny jest wygląd i gorący temperament. Przykład?

Dexter i Lila (sezon 2)
http://www.youtube.com/watch?v=-YoQm_kBsgU

Sadzę, że większość facetów zgodzi się ze mną (nawet jeżeli sama Lila im się nie podoba), że zachowuje się niesamowicie seksownie.

Odnośnik do komentarza

Co chwilę można znaleźć artykuł o takim /takiej celebrycie/celebrytce że są seksowni. Większość ich nawet nie zna a uważa że tacy są. Ile osób z was idąc ulicą stwierdziło że on/ona jest sexy ??? inteligencja i elokwencja podsycą tylko seksapil osoby. Swoją drogą sexy znaczy modnie - były okresy w naszej historii że sexy były bardzo puszyste kobiety - czasy się zmieniają, ale na szczęście gusty są różne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...