Skocz do zawartości
Forum

Jaką dietę zastosować, aby skutecznie zrzucić wagę?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michalinaerwa

Każdy szybki spadek wagi niesie za sobą konsekwencję, o których jestem przekonana, że nie chciałabyś słyszeć. Po pierwsze, pojawia się ogromne ryzyko efektu jojo. :(
Po drugie, to bardzo niezdrowe i niekorzystnie wpłynie na Twoją relację z jedzeniem.
Po trzecie, samopoczucie poleci łeb na szyję i na długo pożegnasz się z wspólnymi wypadami ze znajomymi, które będą sprawiały Ci przyjemność, czy imprezami. A przecież to Twoje życie, które warto przeżyć tak, jak tego chcesz i korzystać z niego :)

Ja teraz na całe szczęście mam ustabilizowaną sytuację jeżeli chodzi o kwestie żywieniowe. Ale nie będę ukrywać, że kiedyś było zupełnie inaczej. Po za tym, jeśli masz dietę o dietetyka to nie wiem dlaczego pytasz nas tutaj o zdanie, bo to z nim powinnaś ustalać takie kwestie, mieć z nim dobry kontakt i gwarantowaną odpowiedź w cenie. Wysłanie rozpiski makroskładników i treningów to za mało. Twój dietetyk, powinien kontrolować postępy, to bardzo ważne :)
Jakbyś chciała zobaczyć, jak wygląda współpraca z profesjonalistami, to możesz zobaczyć tutaj - https://dietakalibra.pl Oczywiście do niczego Cię nie namawiam, ale może warto zmienić osobę prowadzącą skoro kontakt jest z nią utrudniony i w trakcie stosowania jej założeń napotykasz takie problemy?
Wszystkiego dobrego kochana!

Odnośnik do komentarza

Poczytaj sobie jak istotną rolę w diecie odgrywają przyprawy. Oczywiście nie typowo sklepowe przyprawy, które tak naprawdę nie mają nic wspólnego z prawdziwymi przyprawami, dodatkowo jest w nich masa soli która jak wiadomo nie sprzyja odchudzaniu. Ja kupuję ekologiczne przyprawy tutaj https://sklepagnex.pl/pl/c/Przyprawy/22.
Oczywiście dodając do swojej normalnej diety jedynie przyprawy nie schudniesz, ale cynamon, pieprz czarny, chilii, imbir czy majeranek są wskazane. I dla zdrowia i dla zgrabnej sylwetki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...