Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Od lutego stosuje tabletki antykoncepcyjne. Przez 5 miesięcy brałam oc 35 a od lipca biorę lesinelle. Od jakiegoś czasu (może 2 miesięcy) powoli uwidaczniają mi się żyły na całym ciele. Zaczęło się od dekoltu, ale na dekolcie zawsze miałam widoczne żyły, tylko że wtedy zaczęły się stawać bardziej widoczne. Później uwidoczniły mi się po jednej grubej żyle na obu piersiach. Zrobiłam test ciazowy, bo obawiałam się, że mimo że mam krwawienie z odstawienia to jednak mogę być w ciąży. Test wyszedł negatywny. Z czasem zauważyłam uwidacznianie się żył na nadgarstkach, jeszcze więcej żył na piersiach i lekko widoczne żyły na nogach. Jakiś tydzień temu leżąc w łóżku nagle z niczego zaczęła mi ręka lekko drętwieć. Ciśnienie mam dobre, ostatnio podstawowe badania krwi były ok oprócz wskaźnika który pokazuje że jest jakiś stan zapalny, ale to akurat była infekcja intymna połączona z infekcją dróg moczowych. Przez ostatnie dni byłam bardzo drażliwa. Akurat zazwyczaj takie dni mi sie ukazują wtedy kiedy mam miec krwawienie i wtedy kiedy powinnam mieć tą rzekomą owulację jeśli nie brałabym tabletek. Pozmożcie. Nie wiem co z tym zrobić. Do jakiego lekarza mam iść z tym? Jeśli do ginekologa, to mam się spodziewać, że może mi zmienić tabletki.? Dziękuję za szybką odpowiedź! !

Odnośnik do komentarza

Nie no wiesz co trochę dla mnie to dziwne, bierzesz pigułki po których źle się czujesz i jeszcze pytasz czy masz iść do lekarza??Oczywiście że masz iśc do swojego ginekologa, nie słyszałam o takiej reakcji na antykoncepcję ale napewno powinnaś zasięgnąć opinii. Zdarza się ze czasem antykoncepcję trzeba zmienić każda kobieta jest inna i należy o tym pamiętać http://antykoncepcjanamiare.pl/kiedy-warto-zmienic-tabletki-antykoncepcyjne/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...