Skocz do zawartości
Forum

Lanie


ercia

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat interesuję się karami cielesnymi. Czytam opowiadania o laniu itp. i bardzo chciałabym na własnej skórze przekonać się co to znaczy dostać lanie pasem lub kablem. Czasami sama sobie próbuję skarcić. Biję się kablem, pasem lub wieszakiem. Chciałabym choć raz dostać od kogoś innego - dziadka, mamy, ale nie śmiem ich o to prosić - nigdy nie dostawałam lania i jestem już pełnoletnia.
O moim problemie nikt nic nie wie. Czy mogę raz poprosić o karę w postaci pasów, czy lepiej od razu porozmawiać z psychologiem?
Mam 21 lat.

Odnośnik do komentarza

Też jakieś wyjście tylko zależy czego się oczekuje po takiej karze. Jeżeli chcesz zaznać jedynie bólu, upokorzenia i wstydu to znajdź jak mówi kikun55 jakiegoś "przemocowca". Ale żeby poczuć przyjemność z otrzymania solidnego lania musisz poczuć się w tej sytuacji bezpiecznie a to zapewni jedynie zaufana osoba.

Odnośnik do komentarza
Gość Lanie me

Lanie pasem w tyłek

W dniu 12.09.2018 o 11:41, ercia napisał:

Od kilku lat interesuję się karami cielesnymi. Czytam opowiadania o laniu itp. i bardzo chciałabym na własnej skórze przekonać się co to znaczy dostać lanie pasem lub kablem. Czasami sama sobie próbuję skarcić. Biję się kablem, pasem lub wieszakiem. Chciałabym choć raz dostać od kogoś innego - dziadka, mamy, ale nie śmiem ich o to prosić - nigdy nie dostawałam lania i jestem już pełnoletnia.
O moim problemie nikt nic nie wie. Czy mogę raz poprosić o karę w postaci pasów, czy lepiej od razu porozmawiać z psychologiem?
Mam 21 lat.

Lubię lanie pasem sam się karam kablem w tyłek prawdziwe uczucie świeżości relaksu relaksu w dupe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...