Skocz do zawartości
Forum

Co robić w przypadku zaburzeń osobowości?


Gość K...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry otóż mam taki problem z którym walczę już parę lat i jest to nie zrozumiałe zaledwie dla mnie jak i dla innych. Otóż zawsze próbuje zwrócić na siebie uwagę zwłaszcza tych ludzi agresywnych którzy piją pala i mają wszystko gdzieś tz. cfamiaczków. Czuję się gorsza od innych nie myślę nawet o tym żeby kiedykolwiek znaleźć sobie męża poprostu nie wierzę w to że w mojej osobowości mógł by się ktokolwiek zakochać. Nie umiem być poprostu sobą taka naturalna mam problem z emocjami robię też pewna głupia rzecz z której jak myślę jestem uzależniona natomiast włączam muzykę na cały głos tańczę skacze i myślę w tedy o tym jak zwrócić na siebie uwagę wyobrażam sobie różne sytuacje że konkretnie osoby mnie widzą jak robię coś głupiego chce żeby wszyscy się na mnie patrzyli akceptowali mnie nw to jest chore zawsze po tym czuje się gorzej czuje się nerwowa cała się trzęsie nw dlaczego ja to robię ale towarzyszą w tedy temu takie emocje chodzę już do psychologa do psychiatry biorę leki ale nigdy żadnemu lekarzowi nie powiedziałam O tym co robię bo jest to głupie kto by mógł to zrozumieć ale naprawdę tak jest :( nie umiem sobie z tym poradzić jest to silniejsze ode mnie rujnuje mi życie jest mi ciężko. Potem nawiązać kontakt z innymi ludźmi boję się ich czuje lęki boję się nawet iść ulicą korytarzem w szkole bo mam wrażenie że wszyscy się na mnie patrzą jestem zagubiona jak dziecko. Mam zatwierdzone zaburzenia osobowości i nigdy już się chyba nie wy lecze z tego jak będę dalej tak robić...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...