Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Grześ 745

Zdrada żony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grześ 745

Żona mnie zdradziła 10 miesięcy temu z kolegą z pracy. Wybaczyłem jej bo ją kocham i dla dziecka. Fizycznie jest ok ale psychicznie cały czas o tym myślę. Wszystko co się dzieje kojarzę z żoną i kolegą. Dzieje się tak bo nagrałem ich dwa spotkania i chyba za dużo słyszałem co żona do niego mówi. A że prace ma dobrze płatną pracują nadal razem. Chcę być z nią a ona chce być ze mną. Nie potrafię o tym przestać myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola 2

A ja dzisiaj zastałam swego partnera w lozku z kobieta ,zrobiłam im zdjecie wyszłam do salonu zapaliłam papierosa i nie mogłam uwierzyć co widzialm , mój partner przyszedł zdążył założyć spodnie i tak poprostu powiedział wypierdalaj ..tak bardzo mi wierzyłam i kochałam a on zawsze mi mówił ze kocha miłością absolutna i ze brzydził by sie dotknąć inna kobietę .Caly świat mi sie zawalił nie wiem co mam zrobić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość BłażejEJ

Najgorzej kiedy na głupocie dorosłych cierpią dzieciaki. Sam piszą jako ten zdradzający. Zawaliłem sprawę i zrozumiałem to naprawdę kiedy moja żona zabrała dzieci i odeszła. Wtedy dotarło do mnie, że straciłem to co było najwazniejsze.
Zacząłem szukać pomocy i znalazłem stronę odzyskacbyla.com.pl, na której pomógł mi człowiek, który miał kiedys taki sam problem. Jestem pewny, że Tobie też pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

×
×
  • Dodaj nową pozycję...