Skocz do zawartości
Forum

Co byście zrobili z milionem zł?


Gość Zlotówka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klementynka

Mój tata zawsze powtarza, że kto nie gra ten nie wygrywa, czyli lepiej podejmować ryzyko a mieć szanse na wygraną a nie czekac na mannę z nieba. Fajnie, że bierzesz los we własne ręce i sam postanawiasz rozkręcać swój biznes a starszych ludzi, którymi nie ma się komu zająć przybywa wiec to świetny biznes.

jak bym wygrała milion to też założyłabym jakiś biznes.

Odnośnik do komentarza

mozesz mi wierzyc ,ze ponad Milion zlotych odloze w 10 lat swojej pracy ,w ktorej aktualnie pracuje ,i tak ,nie musialem liczyc na cud ,poprostu spadlo to na mnie z Nieba :)
tak samo spadek po dziadku i jego pola ,ktore aktualnie sa warte ponad 700 tysiecy zl.
Ale najpierw wole sie doswiadczyc w zawodzie ,ktory traktuje jako milosc do drugiego potrzebujacego czlowieka ,a nie jako zarobek ,i jestem pewny ,ze wlasnie dlatego Bog daje mi sie doswiadczac ,i czekac na wymarzony ruch z otwarciem osrodka dla minimum 60 osob w ktorym sam osobiscie tez bede pracowal jako dyrektor ,a nie jako ten ,ktory zbierze kase i rozda wolontariuszom w chlebie i wodzie.

Odnośnik do komentarza

A kto by nie chciał być dyrektorem? Skoro masz 700 tys z nieba to już do miliona dużo nie brakuje. ja nie mam bogatych krewnych i nie licze na spadek, po prostu zakasałem rękawy icięzko pracuję i chociaż nie mam szans tyle zarobić nawet przez całe moje życie to mam to gdzieś, bo to tylko kasa za ktora nie kupi sie szczescia. szczęście mam za darmo.

Odnośnik do komentarza

mozesz "kupic" szczescie ale tylko wtedy kiedy bedzie ono szczytnym celem ktory spelni Cie w Twoim zyciu tak jak w moim wypadku budujac dom opieki pelen Milosci i oddania z mojej strony ,wtedy masz wsparcie z gory,zawsze mozna sprobowac ale...w Polsce to raczej niemozliwe ,to juz od Boga zalezy gdzie Cie posle ,wiara jest piekna i bede zawsze to powtarzal ,bo gdzie nie jestem tam widze ,ze jest ze mna Bog ,i to jest najpiekniejsze.
Gdy Bog widzi ,ze np na 100 % poswiecisz sie czemus dobremu w zyciu to ZAWSZE pomaga ,ja tego doswiadczam kazdego dnia,i kazdemu z was tego zycze.

Odnośnik do komentarza
Gość Kwiatuszeńko

Ja bym chciała otworzyć własny biznes - taką małą kwiaciarnię, która robiła by ozdoby na wesela i inne uroczystości, wiązanki, wieńce i zwykle podarunki kwiatowe. Uwielbiam pracować z kwiatami, lubię ich zapach i ferie barw. Są piękne i mogą pięknie dopełnić każdą uroczystość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...