Skocz do zawartości
Forum

Związek bez seksu


Gość nieznajoma1234

Rekomendowane odpowiedzi

ile mozna? całe zycie, mozna i powinno się nawet ;)
ja mysle ze brak ochoty na seks wychodzi tez przede wszystkim z braku kontaktu emocjonalnego miedzy partnerami. Najpierw to powinno sie porozmawiac o tym czego sie chce w zwiazku i czego oczekuje od seksu, a potem cos próbowac, bo teraz ehh nieznajoma jest z facetem 3 lata a oni nawet nie potrafią ze sobą porozmawiać tak szczerze bo nie potrafią się na siebie otworzyć.

Odnośnik do komentarza

możliwe, że z rozluźnienia stanu emocjonalnego miedzy nimi ale czesto tez z przytloczenia problemami, rutyna i codziennoscia czasem po prostu chce sie wykapac i pojsc spac, ja tak czasami mam.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Związek bez seksu jest możliwy, ale tylko i wyłącznie jeśli obie osoby nie czują potrzeby współżycia. Wtedy potrzebę bliskości i czułości można zaspokajać w inny sposób i jest to satysfakcjonujące dla obu partnerów.
Jeśli jednak, któreś z partnerów chce seksu a drugie nie (i nie jest to tymczasowe, ani nie wynika np.: z chęci wstrzymania się z seksem przed ślubem), obie strony mają poczucie niezaspokojenia swoich potrzeb. To z kolei powoduje frustrację, a frustracja w wielu przypadkach może przerodzić się w agresję, np.: słowną.
Nieznajoma, wydaje mi się, że Ty i Twój chłopak macie różne potrzeby seksualne. Napisałaś, że się boisz, że źle wspominasz swój pierwszy raz - może to jest przyczyna obniżonych potrzeb seksualnych. Myślę, że warto, żebyście skorzystali z porady seksuologa.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Telegrafista

1. Zwiazek bez seksu to przyjazn (a jak wiadomo przyjazn nie istnieje pomiedzy dwiema przeciwnymi plciami).
2. Ty nie chcesz seksu Twoj facet chce, wczesniej czy pozniej koles pojdzie tam gdzie dostanie bzykanka ile chce.
3. Daruj sobie seksuologa, znajdz faceta lub kobiete, ktora bedzie chciala lub chcial uprawiac seks tyle co Ty.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniemz wiązek bez seksu nie ma prawa bytu i prędzej czy później skończy się na tym, że jedna ze stron skusi się na dziewczynę i znajdzie coś na serwisie typu Roksa. no chyba, że druga strona jest pasywna i odpowiada jej taki układ, to ok - seks bez uczucia z jedną, związek z drugą - takie sytuacje tez juz widzialam

Odnośnik do komentarza

Ja mam odwrotnie. To ja jestem takim Twoim chlopakiem,ktory Cie namawia. Moj maz moglby kochac sie ze mna dwa razy w roku. Ja dwa w tygodniu.....twojego faceta to boli. Mysli,ze go nie kochasz,nie potrzebujesz albo zdradzasz.my w koncu wypracowalismy dla siebie metode-kompromis. Jednego miesiaca kochamy sie tyle ile on chce(czasem raz czasem wcale ) a kolejnego tyle ile chce ja. I pasuje. Ale dluuuuuugo do tego dorastalismy bo prawie 4lata klotni.pozdrawiam,poradz sie psychologa dobrego,napewno uratuje sytuacje;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...