Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kubaaaaa91

Problem z wzwodem u 26 latka.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Edwin.L

Ja tam jestem zadowolony z tego jak na mnie zadziałał IQman. Najbardziej zależało mi na opóźnieniu wytrysku i mocniejszej erekcji po jakiś 4dniach brania tabletek, zamiast po około 10 minutach kończymy po ponad godzinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid89

Moim zdaniem nie ma lepzego i bardziej skutecznie dzialajacego jak IQman. Efekt po pierwszym razie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łuki.T

Najlepszy obecnie jest moim zdaniem IQman. Sam stosowałem jestem bardzo zadowolony z efektów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sebastian.S

Zgadzam się, że IQman jest obecnie najskuteczniejszym środkiem wspomagającym męskość. W każdym razie u mnie skuteczność "przerosła" oczekiwania i to w pełnym tego słowa znaczeniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Murphy

W takich przypadkach może nie warto od razu łapać za coś mocnego, ale zwyczajnie podkręcić organizm. Biorę na koncentrację geriamoc z żeń-szeniem. Na erekcję to również pomoże, a jeżeli powodem problemów jest przemęczenie, t owłaśnie o tym piszę, że mnie geriamoc dał mocy i nie ma proboemu ze zmęczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Melchior.W

Ja wyszukałem dla siebie tabletek IQMAN.Może nie miałem jakiś wielkich problemów po prostu czasami miałem problem ze wzwodem.Teraz po tych tabletkach nie mam z tym najmniejszego problemu.Jest nawet lepiej niz było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jachu6

Ja akurat zdecydowałem się na zastosowanie IQmna i jestem bardzo zadowolony z efektów jakie uzyskałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariusz.Sz1

Ja próbowałem już kilku środków, bez efektów, teraz kupiłem IQman i zobaczymy, czy to da jakiś efekt, bo nie wiem już co robić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maurycy.L

Akurat jeżeli choidzi o IQman to nie ma żadnego problemu, bo środke oparty jest na naturalnych składnikach i legalnie dopuszczony do obrotu w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamyk5

Mi też jak najbardziej pomógł środek IQMAN i uważam, ze jest to faktycznie jeden z lepszych środków wspomagających potencje jaki teraz można kupić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tym wieku problem z erekcją nie jest rzadkością. Może po prostu zmiana trybu życia, odpowiednia dieta, witaminy pomogą. Czasami zdarza się tak bo druga strona usilnie nakłania do seksu, tak jak w moim przypadku było. Lubie seks, ale seks codziennie po kilka razy to już nawet dla mnie było za dużo, i w pewnym momencie zapałka po prostu nie chciała płonać i to przez dłuzszy czas i wtedy dopiero było mi wstyd przed partnerką, musiałem kupić w aptece jakiś maxon czy coś żeby zatrzeć ślady tej oto haniebnej sytuacji.. i już teraz nie narzekam na codzienny seks, bo nie chce zeby sytuacja się powtórzyła a jak sprzęt działa, to trzeba korzystać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...