Skocz do zawartości
Forum

dziwne bóle stawów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Może ktoś na podstawie tego opisu wpadnie na jakiś pomysł i mi pomoże.

Mam 25 lat. Zaczęło się od bólów kciuków obu dłoni. Myślałem, że to od telefonu. Bóle kciuków minęły na czas 3 tygodni, ale przyszły dziwne bóle w prawej dłoni. Mianowicie palca wskazującego zaraz przy pierwszym stawie, delikatne drętwienie tego palca, ból w okolicach stawu małego palca, promieniowanie do przedramienia, ból u podstawy/ w poduszce kciuka i sporadycznie gwałtowne kłucie w nadgarstku.

Objawy skojarzyłem z zespołem cieśni nadgarstka, ale zaczynam teraz wątpić, ponieważ pojawiły się też mniej nasilone bóle w mniejszych stawach drugiej dłoni i stóp. Teraz objawy się nasiliły szczególnie w tej prawej ręce. Obecnie najbardziej bolą stawy palców po przebudzeniu i staw nadgarstka prawej dłoni (najbardziej przy zginaniu dłoni do spodniej części przedramienia lub obciążeniu). Dodatkowo zauważyłem, że w prawym nadgarstku coś strzela podczas ściskania drugą ręką, co nie ma miejsca w lewym. Nienaturalnie zaczęło też strzelać/ skrzypieć w jednym ze stawów kolana.

Stosuję różne maści jak Traumon i Voltaren ale nic nie pomaga. Dodam, że akurat kilka dni temu robiłem rentgen lewej stopy i stawu skokowego z powodu bólu przy stawaniu na palcach i dłuższych spacerach. Prawdopodobnie jakaś kontuzja, która nie mam pojęcia kiedy i z jakiego powodu mogła powstać. Ze stopą już trochę lepiej, ale w każdym razie na zdjęciu lekarz opisujący nie zauważył żadnych zmian w stawach (i w ogóle żadnych)

Ktoś może ma jakieś skojarzenia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...