Skocz do zawartości
Forum

Czy dokończyć branie Cerazzete?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 45 lat. Zaczęłam stosować cerazzete ze względu na PMS i coraz to bardziej obfite miesiączki . Niestety biorę je już drugi tydzień i czuje się opuchnięta i cieżka. Waga mi nagle wzrasta .Mam bolesne piersi. Czy powinnam przerwać? Zależało mi na utracie wagi na lato :( Otrzymałam od innego lekarza tabletki belara. Czy powinnam dokończyc branie cerazzete i sprawdzić jak będzie na mnie działać belara? Żaden z lekarzy nie skierował mnie na badania tylko na zasadzie prób. Które z powyższych tabletek są bardziej odpowiednie do kobiet po 45? Bardzo proszę o udzielenie porady.

Odnośnik do komentarza

Zdarza się oczywiście, że nie każde tabletki są odpowiednie dla danej kobiety; dwa tygodnie to stosunkowo krótki czas dla organizmu, ale jeśli źle się czujesz i w ciągu najbliższego czasu nic się nie zmieni to skoro lekarz przepisał inne, to zmiana tabletek będzie właściwa; ja sama stosuję belarę ok. 1,5 roku; jestem dobrze po 30; na początku trochę gorzej się czułam ale krótko; organizm się szybko dostosował i ja jestem zadowolona; mają małą dawkę hormonów, u mnie skutecznie pomagają na pms; poza tym waga nie rośnie i libido ok; gdybyś się zdecydowała to nie wiem czy czytałaś ulotkę z belary odnośnie zmiany tabletek, to podsyłam:
Zmiana z preparatu zawierającego wyłącznie progestagen (POP). Pierwszą tabletkę preparatu należy zażyć w następnym dniu po zakończeniu stosowania tabletek zawierających tylko progestagen. W ciągu pierwszych 7 dni przyjmowania tabletek należy stosować dodatkowe barierowe metody antykoncepcji. Bo z tego co doczytałam to cerazette właśnie zawiera progestagen. Zawsze też możesz się jeszcze poradzić ginekologa, może jakieś badania będą potrzebne;

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...