Skocz do zawartości
Forum

Czy jeśli kochałam się bez gumki, to mogę być w ciąży?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewnie kłopot. Od 2 miesięcy dopiero zarzucam tabletki antykoncepcyjne. Kończę właśnie drugie opakowanie ( 3 blistro). W poniedziałek albo we wtorek zapomniałam wziasc tabletki, zorientowałam się ze nie zazylam we czwartej i przeczytałam na ulotce ze jeśli się tak stało powinnam jak najszybciej zażyć 2 tabletki i po skończeniu opakowania tzn pomijając tabletki placebo powinnam zażyć kolejne opakowanie. Czy dobrze zrobiłam? Czy ochrona została zachowana jeśli nie wzielam jednej tabletki a w następne dni już tak? Czy jeśli kochałam się bez gumki to mogę być w ciąży? Co z miesiączka? Bardzo Dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Nikt Ci nie wyliczy jakie jest ryzyko zajścia w ciąże w wyniku pominięcia tabletki. Ryzyko zawsze jakieś jest. Ja osobiście proponowałabym zarzucić tabletki antykoncepcyjne, ponieważ niszczą wyściółkę macicy i jak kiedyś będziesz chciała zajść w ciąże to dziecko może mieć trudności z zagnieżdżeniem. Antykoncepcja blokuje tez naturalny cykl kobiecy i zatruwa ciało niepotrzebnymi hormonami. Proponuje nauczać się rozpoznawać dni płodne i owulacje aby być bardziej świadomą swojej płodności(owulacja.com) Polecam tez npr.pl Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość marysia3343

Jowita009 a jakie tabletki bierzesz,bo tez słyszałam,ze po niektórej antykoncepcji dziewczyny zle sie czują ,maja bóle głowy,a potem jak chcą odstawić i zajśc w ciąże to tez sa komplikacje?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...