Skocz do zawartości
Forum

Spóźnianie się miesiączki przy spirali antykoncepcyjnej


Gość Paula24.06

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paula24.06

Mam zalozona spirale od ponad roku i mam nie regularne miesiaczki za kazdym razem kiedy mi sie spuzni miesiaczka mysle ze jestem w ciazy teraz w tym miesiacu czesto wspolzylam z mezem i nie mialam jeszcze miesiaczki a powinna sie ona pojawic a jej niema i nie wiem czy nie jestem w ciazy a nie mam mozliwosci pujscia do lekarza bo jestem za granica. co mam robic w takiej sytuacij i jak sie dowiem jak to jest np.ciaza poza maciczna

Odnośnik do komentarza
Gość Złotooka

Wątpię, żebyś była w ciąży, nawet jeśli to spirala usunie ją mechanicznie i pojawi się krwawienie. Okres, może spóźniać się przez stres, więc radzę się uspokoić i zrelaksować. Wiem,że to trudne sama pamiętam jak mi się okres spóźniał a spóźniał się 14 dni, ale postaraj się. Będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

skoro masz spiralę to ciąży raczej nie ma, okres się czasem spóźnia ze stresu, po lekach itp. a ciąża pozamaciczna hm... słyszałam, że przy spirali to możliwe ale przecież nawet gdyby tak było, to spirala nie dopuści do jej rozwoju, także chyba nie masz co się martwić. w razie jak orkesu nie będzie dłużej niż tydzień, tak do dwóch to skonsultuj się z lekarzem, bo ciąża przy spirali zwłaszcza pozamaciczna jest niebezpieczna dla zdrowia kobiety

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Spóźnianie się okresu ze spiralą spowodowane jest poronieniem.
Następuje ono razem z okresem.
Zarodek zagnieżdża się i po kilku dniach ,lub tygodniach wskutek czy to zapalenia od miedzi czy od mechanicznego przebicia jaja płodowego na przykład podczas seksu ulega poronieniu. Zdarza się tak czasem choć zazwyczaj zarodki umierają z głodu już w jajowodzie którego nie mogą szybko opuścić.Tak właśnie działa spirala.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...