Skocz do zawartości
Forum

Dieta odchudzająca dla 12-latki


Gość eendzii123

Rekomendowane odpowiedzi

nie jesteś gruba, wręcz przeciwnie masz dobrą wagę. Nie przechodź na dietę, z wiekiem będziesz rosla, nabierała masy ciała, jeśli Twoja waga przekroczy tyle ile masz wzrostu wtedy się martw, tzn tak:
jeśli masz 150cm wzrostu, powinnas wazyc ok. 50 kg.
jesli 160 - 60 kg
155 - 55 kg,
tak jak masz w koncowce wzrostu taka waga jest dla Ciebie dobra, u Ciebie jak widac jest nawet ciut nizsza, wiec na pewno nie musisz stosowac diet aby schudnac

Odnośnik do komentarza
Gość Nataliasweet111

Mam 12 lat i jestem bardzo gruba mam 164 cm wzrostu i waże aż 84 kg byłam u lekarza ale to nic nie daje prosze o pomoc . a i u mnie w rodzinie to jest dość czeste (nadwaga) prosze o specjalne ćwiczenia i diete. ( ćwiczenia na pozbycia sie boczków tłuszczu i ciężkich nóg kóre wyglądają jak kłody)

Odnośnik do komentarza

Witam :) Mam 12 lat i chcę schudnąć ;) Ważę 52 kg i mierzę 158-159 (nie jestem pewna). Moje koleżanki są bardzo szczupłe, a ja im strasznie zazdroszczę :( :( :( ... No i mają lepsze powodzenie u chłopaków ! xD). Niedługo też mam ślub kuzyna i chciałabym jakoś wyglądać na tym ślubie. Ślub jest tak za 3 miesiące, więc bardzo bym prosiła o szybką pomoc.! ;] Pozdrawiam - Kasia :*

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, że powodzenie nie zależy tylko od wagi czy wzrostu. Liczy się także zadbany wygląd, ciekawy charakter, pewność siebie. Twoja waga jest prawidłowa, jednak może zacząć ćwiczyć pilates 3 razy w tygodniu. Po 3 miesiącach na pewno będziesz zgrabniejsza. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dziewczyny jestescie jeszcze mlode pewnie nie raz jeszcze przytyjecie i schudniecie. to ze ktos jest szczuply nie znaczy ze i Wy musicie byc tak samo chude przeciez kazdy człowiek jest inny jego organizm tez czasem ktos ma po prostu grube kosci

Odnośnik do komentarza

mam 12 lat . ważę 58 kg mam wzrostu 55 m i jestem w klasie sportowej. Chciałam bym ważyć 45 kg .schudnąć tyle przed balem bal szóstoklasisty ( pod koniec roku szkolnego) .Jak mam się odżywiać i jakie ćwiczenia stosować by tyle schudnąć i czy to możliwe? Chcę schudnąć w udach , biodrach brzuch w tyłku i z twarzy

Odnośnik do komentarza

Hej, mam 12 lat ważę ok. 50 kilo i mam 165 wzrostu, bardzo chcę schudnąć. To ze mało ważę nie znaczy że nie jestem gruba w talii , chociaż z jestem. Moje koleżanki są bardzo małe i szczupłe, tez bym taka chciała być tylko nie wiem jak to zrobić, pomóżcie mi!!! Proszę...!:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...