Skocz do zawartości
Forum

Jak rozmawiać z chłopakiem?


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

mam 15 lat jestem w związku od 7 miesiecy. Moj chłopak jest naprawdę czarujacy, kochany i ,,slodki,, . Niestety czesto( prawie 3/4 naszego ,,chodzenia,,) jest na mnie zly. Chodzi mu o to ze niby ,,nie mam dla niego czasu,, , tak nie jest pomagam rodzicom i ucze sie i to zajmuje mi dziennie kolo 4-5 godz . Ciagle mi wypomina że jestem ,,jakas chora,, ... ci bardzo boli. Kocha mnie wiem o tym ale wydaje mi sie ze jest bardzo egoistyczny. Mowi mi kiedy mam do niego zadzwonic/napisac , a jak powiem ze wtedy nie moge odrazu szczela teksyem typu ,,,To ja sie ku**a obrazam, nigdy nieasz czasu., Nie piszmy juz dzis.. itd. :( bardzo mn to boli, bo nie wie jak ja sie staram by szybko do niego napisac.Wypominajac mu to właśnie zaczynam Kłótnie... Nie mam znajomych.. ludzie są podli w mojej szkole, obgaduja mn wszedzie a przy mnie to aniołki. Mam tylko swojego chłopaka, często placze ... Boje sie tez ze mam depresje.. duzo o tym czytalam i sadze ze tak jest.. Nie wiem jak sprawić by bylo dobrze. Chce aby mój chłopak zaczął myslec tez o mnie i o moich możliwościach i wyborach. Czesto mi tez powtarza np. JEDZIESZ... YY.. PRZECIEZ NIE MASZ ZNAJOMYCH TO CO SIE PYTAM (hahaha.. To bardzo boli! Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...