Skocz do zawartości
Forum

Myśli w głowie przy obudzeniu


Gość To_ija

Rekomendowane odpowiedzi

Raz na kilka lat mam takie zdarzenie, że na skraju obudzenia, gdy nie jestem ani do końca w śnie ani na jawie, pojawia mi się w głowie zdanie typu "Zostało ci (ileś tam) lat życia". Denerwuje mnie to, bo bez przerwy później o tym myślę. Tak ogólnie mam nerwicę i różne obsesyjne myśli na co dzień. Co to może być?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ta czy inne obsesyjne myśli utrudniają Ci życie,są niemożliwe do wyparcia a w ślad za tym idzie fizyczna realizacja tych myśli np.obsesyjne mycie rąk to jest to choroba zwana zaburzeniem obsesyjno kompulsyjnym.Pojedyńcza myśl rano nie jest stanem chorobowym.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ta myśl albo zdanie pojawia się jeszcze w czasie snu i jest na tyle niepokojące, że od razu się budzę. Nie mam na nie żadnego wpływu. Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne występują raczej w stanie pełnego obudzenia, a mi chodzi o to czym może być to co wydarza mi się na skraju obudzenia?

Odnośnik do komentarza
Gość wielkaszansa

Idź do tego pana , ponieważ jest na mega wysokim poziomie w medycynie i zna się na wszystkim i być może to Ci może wyjść jeszcze na wielki plus bo nauczysz się czegoś potężnego a takie myśli przestaną istnieć i problemy bo zaczniesz żyć czymś potężnym i zaczniesz być fajnym twórcą a nie chorym człowiekiem .

Odnośnik do komentarza
Gość najlepszylekarz

http://recektorelecza.pl
Idź do niego , ponieważ to jeden z najlepszych lekarzy i na 100% będziesz zdrowy bo po prostu jest z tych najlepszych .
Mnie uzdrowił moje życie było piekłem z niczym po prostu sobie nie radziłem byłem na dnie największym dnie bo miałem próbę samobójcza i na szczęście przeżyłem bo ktoś mnie zaprowadził do tego pana i teraz żyje w potężnej istocie po prostu wszystko robię żyje mi się na prawdę super odzyskałem wielką siłę i wielką wiarę w siebie samego dzięki temu odniosłem wielki sukces w materii i na prawdę ten koleś jest wielki i jest bardzo potężny wszystko mu zawdzięczam i piszę to dlatego , że niosę w sobie niesamowitą wdzięczność i szczęście w życiu bo dzięki niemu moje życie odmieniło się o 100 % na coś lepszego .

Odnośnik do komentarza

Może podświadomie boisz się śmierci i w tym cały problem. Nie jestem psychoterapeutą więc nie mogę dać jasnej odpowiedzi. Jeśli problem staje się na tyle uciążliwy że myślisz o nim cały dzień to skontaktuj się ze specjalistą ... psychologiem, psychoterapeutą i porozmawiaj , myślę że takie sesje powinny pomóc. Znakomitych specjalistów znajdziesz nawet przez Internet i w ten sam sposób możesz odbywać spotkania. Mi pomogli w e-poradni (gdybyś miał problem z odszukaniem napisz a podam namiary). 3maj się dzielnie, pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...