Skocz do zawartości
Forum

rozmowa kwalifikacyjna


Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego, ze straciłam pracę pół miesiąca temu. Od razu się wzięłam do szukania nowej pracy . Złożyłam podanie do gminnego przedsiębiorstwa oczyszczania praca fizyczna na ulicy ( wiem nic ambitnego podobno żadna praca nie hańbi . Dziś rano dostałam telefon, ze mam przyjść na rozmowę kwalifikacyjna o 9 no i mam jeden problem jak mnie pytają dlaczego chce u nich pracować mnie motywuje dobry zarobek ok 2300 netto i umowa o prace tylko pewnie ich to nie będzie obchodzić nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie? . Moja znajoma tam pracuje trochę ją podpytałam mówiła , ze mają rejon zbierają papierki na mieście . , wiosna plewienie sadzenie kwiatów, na jesieni grabienie liści w zimę odśnieżanie śniegu ogólnie jak powiedzieć by mnie przyjęli zależy mi na tej pracy? Moja ciotka( mojej mamy siostra) też pracuje poprosiłam by porozmawiała z kierownikiem zawsze po znajomości łatwiej zadzwoniłam do niej by się spytać jak tam sprawy przestała odbierała telefon pewnie nie porozmawiała i nie chciała mi pomóc to tak jest rodzina tylko dobra na zdjęciu !Szukałam w necie coś . ale nic ciekawego nie ma ;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...