Skocz do zawartości
Forum

czy to stulejka?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 33 lata. Przy ściąganiu napletka czuje ból i ucisk. Tak jak na zdjęciach w zwodzie i w zwisie. W zwisie jest lżej, ale gdy naciągnę napletek i dojdzie do wzwodu, to nie moge go ściągnąć z powrotem . Tu dodaje zdjecia http://ifotos.pl/zobacz/WP2018032_qnwxnsn.jpg http://ifotos.pl/zobacz/WP2018032_qnwxnaa.jpg http://ifotos.pl/zobacz/WP2018032_qnwxnqp.jpg Czy to stulejka? Konieczna operacja,czy są jakieś maści? Dodam ze mam to od urodzenia chyba. Zawsze miałem problem, ale teraz wydaje sie wiekszy

Odnośnik do komentarza
Gość do Eukaliptusa

milion razy podnoszony jest ten temat, znajdź, poczytaj, zastosuj i juu dupy nie zawracaj.
Powtórzę:
Pełna stlulejka to przyrośnięty napletek do żołądzi i w tym przypadku tylko obrzezanie. Ty z trudem możesz go ściągać, więc odpowiednim waleniem konia możesz to rozćwiczyć.
Metoda do walenia konia: moczysz siurka w dosyć ciepłej wodzie, na dłoń lejesz kilka kropel olejku bambino, i dłonią niczym pochwą głaszczesz chuja tak by skórka schodziła poniżej rowka okołożołądnego. Po wytrysku spermy myjesz go i hartujesz. Po wysuszeniu nakładasz krem do twarzy na żołądź.. W nocy i w dzień pamiętaj by napletek był ciągle ściągnięty z główki. Po pół roku ćwiczeń będziesz miał już normalnego chuja.
Notabene, stulejka jest wynikiem braku higieny od wczesnej młodości,
Niektórzy debile oszczędzając na wodzie i mydle dają się obrzezać!!!!Potem z seksu mają taką przyjemność jak z lizania cukierka przez szybę.. Myślę, że nie jesteś debilem i zrozumiałeś metodę na utrzymanie chuja w pełnej kulturze?.

Odnośnik do komentarza
Gość Maniaa 25

Po tym, że pod linkami zamiast twojego penisa jest reklama jakichś produktów, sądzę, że jednak dasz się obrzezać, czyli, że jesteś debilowatym burakiem. Mania
PS: ciekawa jestem za ile dni zamieścisz świeży post pod innym nickiem? Mam znajomego chirurga, i może Ci obciąć napletek za 2. klocki, daj namiary( komórka, FB, e-mail), to cię umówię na zabieg. Postawisz lampkę wina i spędzisz ze mną randkę, cio?

Odnośnik do komentarza

Gdybym nie miał problemu to nie pisałabym na forum. O higienę dbam jak mało kto. Po seksie zauważyłem male rany na napletku i od tego czsu ( rany sie zagoiły) pojawił sie ten problem, a raczej narastał. Co do walenia konia w wannie, oczywiście zdarza się. Wstydzę sie lekarza, wiec piszę i pytam czy są jakieś maści. Gdy będę musial iść to pójdę. Mam olej w głowie i czytam o stulejkach itp. Jednak każdy przypadek jest inny. Zle piszesz kolezanko. Stulejka to zwężenie napletka a nie jakieś sklejenie z żołędziem. A co do randki. Ha ha franekdolas.5@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiaa 25

cyt. Stulejka to zwężenie napletka a nie jakieś sklejenie z żołędziem( chłopie, żołędź to owoc dębu a nie chuja!!!)
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
to co napisałeś, to częściowa stulejka i ją można rozćwiczyć umiejętnym waleniem konia, zresztą już było o tym pisane.. Jest jednak całkowita stulejka czyli przyrośnięty napletek do żołądzi i to musi być obrzezane.
Całkowita stulejka nie przeszkadza w seksie kobiecie, ale przeszkadza mężczyźnie, bo nie może się spuścić, a przecież orgazm męski= wytrysk spermy. Mężczyzna ze stulejką ma taką przyjemność z seksu jak z lizania cukierka przez szybę/napletek.
A te rany na napletku, to wynik agresywnego walenia konia na sucho lub jakaś dziwka zaraziła Cię chuj wie czym, przypuszczalnie grzybicą. Z tym problemem wal do wenerologa lub dermatologa; musi być adekwatny antybiotyk; sam nic nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza

eukaliptus
Zwróćcie uwagę na " obrożę" tuz tuż za główka.... Tam ciśnie, ale jak widać napletek ściągnięty

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
właśnie załupek, który może tak ścisnąć żołądź, że zahamuje dopływ krwi, spowoduje kurewski ból , martwicę i konieczną amputację penisa. W tym przypadku tylko obrzezanie i to już.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozważania

Stulejka(trudnościągalny lub przyrośnięty do żołądzi napletek) jest wynikiem braku higieny od wczesnej młodości. Załupek jest wynikiem braku ćwiczeń napletka masturbacją lub normalnym seksem czyli pochwą niekoniecznie kobiecą.

Odnośnik do komentarza
Gość do Eukaliptusa

spróbuj w bardzo ciepłej wodzie rozgrzać chuja, posmarować główkę olejkiem bambino i nasunąć napletek. Jak uda się to zrobić raz, to codziennym waleniem konia, tak by napletek nachodził i schodził z główki wyleczysz się. Pamiętaj, po wytrysku myjesz chuja a po wysuszeniu nakładasz krem do mordy i naciągasz napletek na głupią główkę.. Podczas dnia i nocy kontrolujesz napletek, i jeżeli zszedł, to go naciągasz, aż wreszcie zapamięta swoje miejsce w szeregu.
Po półrocznym ćwiczeniu, znajdź dziewczynę do dalszego utrwalenia położenia napletka, przy pomocy ciasnej pizdy.

Odnośnik do komentarza
Gość ciąg dalszy

po rozgrzaniu penisa posmaruj główkę olejkiem i wal/głaszcz aż do wytrysku. Po wytrysku główka na tyle się zmniejszy, że napletek da się naciągnąć. Jak już raz da się naciągnąć, to systematycznym waleniem konia rozćwiczysz go i ominiesz okaleczające obrzezanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość franekdolas

franekdolas.5@o2.pl
waleniem konia, prawie wyleczyłem się z załupka. Urolog powiedział, że teraz muszę to utrwalać w pochwie kobiecej.
Bardzo proszę pomóc mi w leczeniu. Odpłacę się z nawiązką w NATURZE, a mam l=17 cm i śr. =4 cm, wytrzymuję 11 minut zanim ejakuluję, lub 3 wytryski pod rząd w czasie też >10-ciu minut.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...