Skocz do zawartości
Forum

Czy to normalne i nie muszę się też obawiać o niechcianą ciążę?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Przedwczoraj (dzień czy dwa po zakończeniu miesiączki, którą dostaje jak w zegarku bo zażywam w odpowiednich dawkach parę dni w czasie cyklu orgametril przepisany przez ginekologa) miałam w pewien sposób swój pierwszy raz. Nie daliśmy rady i partner z początku tylko umieszczał główkę w pochwie ale w w końcu wszedł. Ból był nie do zniesienia, więc po chwili próby współżycia wyjął. Jak to uznał był to niewielki stosunek przerywany. Po przebudzeniu spróbowaliśmy jeszcze raz i było podobnie. Za pierwszym razem poleciało trochę krwi, a potem dziwne upławy wciągu dnia. Nie zabezpieczyliśmy się i mimo, że wiem iż nie doszło do wytrysku ( nie wiem co ze śluzem ) to trochę się boję o ciążę (z kalendarzyka wynika, że miałam dni płodne), tym bardziej, że oprócz krwi i upławów wczoraj w ciągu dnia bolało mnie podbrzusze czy dziś jest mi słabo i czuję dziwne uczucie na dole. Czy to normalne i nie muszę się też obawiać o niechcianą ciążę? Mam niespełna 20 lat, do ginekologa nie mam jak się udać w najbliższym czasie i dodam, że od paru tygodni organizm może pracować inaczej bo schudłam w ciągu miesiąca 2-3kg, czego skutki było widać w słabej miesiączce, która u mnie jest bardzo obfita.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...