Skocz do zawartości
Forum

Jaką wybrać pracę


Gość Eee ghhhg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Eee ghhhg

Witam,
Proszę pomóżcie mi. Widzę że tutaj są mądrzy ludzie i potrafią dobrze doradzić. Pomóżcie mi wybrać zawód. Każda praca to nudne stanie w miejscu. Gdzie będę miała dużo biegania i wysiłku fizycznego?

Odnośnik do komentarza

Do wojska trzeba mieć predyspozycje, przejść testy sprawnościowe ,jeśli czujesz się na siłach i odpowiadała by Ci dyscyplina w wojsku ,to czemu nie,
tylko tam praca nie polega tylko na bieganiu, a również m.in. na staniu ,np. na warcie.

Dlatego najlepiej wybierając zawód, patrz pod kątem co chciałabyś robić i co lubisz robić, bo biegać do woli możesz po pracy w parku.
Rodzice może coś podpowiedzą ,bo najlepiej Cię znają.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

No to nie czas na wybieranie zawodu ,bo to już masz tylko pracy ,która nie musi być zgodna wykształceniem,
jeśli Ci nie odpowiada którą masz, to zmieniaj aż trafisz na taką co będzie Ci odpowiadała, jeśli masz pole wyboru, a jaka to będzie to Ty tylko sama będziesz wiedziała, metodą prób i błędów.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Znam takich, co zaczynali od zmywaka skonczyli jako wlasciciele firm :). W UK jest inna mentalnosc, praca nie przypomina obozu pracy tylko raczej miejsce, w ktorym jest sie ciagle soba, na luzie, i gdzie za prace masz placone konkretne pieniadze a nie te ochlapy, co w PL. Ludzie sa mili, otwarci, nikt nikogo nie oszukuje. Taka roznica. Przynajmniej mnie to nie spotkalo i wielu ludzi, ktorych znam z UK mowi to samo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...