Skocz do zawartości
Forum

Jak zrzucić te kilka kilo?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.! Jestem Victoria. Mam 14 lat, mam 165,5 cm wzrostu, i ważę 57,5 kg. Lubię Tańczyć :) Wcześniej próbowałam podjąć się różnych diet, ale nie wychodziło mi To. Próbowałam nie jeść słodyczy itp. Czasem wgl niczego nie jadłam I Mdlałam :( Nie jem bardzo dużo posiłków, ale mają one dużo kalorii. To jest mój dzienny jadłospis: - Kanapka z serkiem w szkole wgl nie jem już. - Obiad w domu, mam Najczęściej mam Zupę ( Pomidorową - Barszcz ) A 2 danie (Ziemniaki-Mięsko albo kluski ) Coś z Tego.. Czasami nie jem Kolacji ale jak już To Około 18.00 ( czasem i pózniej*...) Piję Mało bardzo... Ale najczęściej Herbata Zielona albo Owocowa. Czasem jakieś napoje Gazowane. Piję Bardzo mało Wody, jem słodycze np Czekolady albo Mikuś ( Mleko zagęszczające ) Często mnie boli głowa,brzuch I Na wymioty mnie bierze. Nie lubię Wf zle* się Czuję jak się przebieram na Wf. Bo moje koleżanki są Szczupłe, a ja Nie.. Wkurzają mnie moje uda Bardzo...! Mam strasznie grube, w spodniach Jak stoję prosto, łączą mi się one. A moim kumpelą nie. Brzuch też nie jest Szczupły masakra. Proszę o pomoc, żeby kilka kilo zrzucić. Chciałam bym Ważyć 45 Kg! W Wakcaje chodzić w bikini :( Pozdrawiam i z góry Dziękuję ^^ :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...