Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Pacjenci

Wizyty u stomatologa bez kolejki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pacjenci

nie jest prawdą, że wizyty u stomatologa są bez kolejki dzięki rejestracji na tej stronie. Na 15 stron wyszukanych lekarzy nie znalazłam ani jednego gabinetu w którym mogłabym się zarejestrować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dlatego, że niestety wciąż mała ilość placówek korzysta z możliwości rejestracji pacjentów online, co ciężko mi zrozumieć. Jest to ogromne ułatwienie zarówno dla pacjentów, jak i dla lekarzy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko możemy się zarejestrować, ale też system https://egabinet.pl/oferta/dla-przychodni/ informuje nas o ewentualnym odwołaniu lub przesunięciu wizyty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dominikamarczak299

Po prostu trzeba wiedzieć, do jakiego stomatologa się udać. Ja zawsze chodzę do OK Clinic http://okclinic.pl/ i nie mam problemu z kolejkami. Umawiam się na konkretny dzień, godzinę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agnesse

Nie mam problemu z kolejkami odkąd chodzę do Dentala na Lwowskiej. Jestem z Lublina i tutaj ciężko o dobrego stomatologa. Odkąd chodzę do nich - nie dość, że zapomniałam czym są kolejki, to stan moich zębów widocznie się poprawił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne, że rejestracja online to duże ułatwienie. Nie rozumiem, dlaczego niektóre placówki nie chcą z tego korzystać. Powinno się iść z duchem czasu i korzystać z takich nowych technologii. Za przykład warto brać banki i urzędy, które wprowadziły opłatomaty (na www o nich piszą), aby zmniejszyć kolejki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jola999

Ja do dentysty chodze do scandinavian clinic i tam NIGDY nie stałam w kolejce, rejestruje się przez Znanego Lekarz, albo po prostu telefonicznie, przychodzę i od razu prosto do gabinetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zadaa

A ja nigdy nie robię tego online. Jakoś zawsze wolę zadzwonić, bo wolę kontakt z człowiekiem. Poza tym nie dla mnie kolejki skoro jestem ZHDK :). Chodzę do dentysty IZA DENT w Gdańsku https://izadent.pl/ już dość długi czas i miałam tam usuwanie ósemek, leczenie kanałowe, rutynowe kontrole, a ostatnio też licówki. Bardzo polecam, bo mają podejście do pacjenta, są delikatni i dobrze przeprowadzają leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sara

Ja polecam pakiet stomatologiczny w Lux Med. Bardzo fajna sprawa, szybkie terminy i specjaliści z dużym doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Vika

Ja mam pakiet stomatologiczny Komfort i wizytę umawiam sobie wygodnie przez Internet. Fajna sprawa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Vika

Ja mam pakiet stomatologiczny Komfort i wizytę umawiam sobie wygodnie przez Internet. Fajna sprawa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...