Skocz do zawartości
Forum

Zapłodnienie przy stosunku przerywanym


Gość AgaAgusiaAgula333

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AgaAgusiaAgula333

współżyłam z moim chłopakiem 16 dni temu,kochaliśmy się przez stosunek przerywany ale wytrysk był dopiero gdy mój partner wyszedł ze mnie,później kochaliśmy się już z zabezpieczeniem,okres powinnam mieć 8 lipca i do tej pory go nie mam,boli mnie jedynie brzuch ale i tak się boję ze mogłam zaliczyć "wpadkę". Mam znajomą która właśnie jest w ciąży,i mówiła mi że bolą tez piersi ale u mnie tego nie ma. Strasznie się boję bo na razie dziecka nie mogę mieć. Co mogło spowodować opuźnienie okresu i czy mogłam zajść w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Penis wydziela preejakulat już nawet na począrtku stosunku, a tam moga być plemniki i wtedy wpadka jak nic. Stosowanie stosunku przerywanego jest moim zdaniem głupota, jesli NIE CHCE się miec dzieci. Przeciez jest tyle sposobów antykoncepcji. Chociazby prezerwatywy - tanie i dostepne, całkiem skuteczne. Dlaczego ryzykować, jesli nie chce się zajść w ciążę? Dla mnie to się jakos wyklucza w Twoim przypadku. A może podśwwiadomie (mniej lub bardziej) chcesz mieć dziecko? Może chcesz złapać na dziecko tego faceta?

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...