Skocz do zawartości
Forum

Szukam dobrego ortopedy


Gość Maciej 1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek2020

Mi przy problemie z rzepką pomogli specjaliści z iortopedia.pl, mogę z czystem sumieniem polecić. Długo męczyłem się z uciążliwym problemem, kilka wizyt w różnych miejscach, kilku "fizjo" na rozkładzie. Mniej więcej w połowie października trafiłem z polecenia na wspomnianą stronkę, i muszę przyznać, że widzę sporą poprawę choć mnóstwo pracy przede mną. Twój problem jest na pewno bardziej rozległy, ale sądzę, że mogą ci pomóc, równie skuteczni co mi ?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio moja znajoma też szukała dla siebie prywatnie ortopedy i ostatecznie znalazłam w Warszawie Centrum Medyczne Gamma. Była tam ze swoim problemem i nie żałuje. Mówiła, że są to specjaliści z powołania, doskonale orientujący się we wszelkich patologiach związanych z narządem ruchu.

Odnośnik do komentarza

Świetni ortopedzi są w Orthos w Komorowicach (pod Wrocławiem). Osobiście lecyzłęm uraz łokcia pod okiem dra Pustelnika i mam świetne doświadczenie. Porównując z historiami medycznymi znajomych to trafiłem świetnie, więc polecam wszytskim

Odnośnik do komentarza

Oprócz takich metod obrazowych, jak zdjęcie RTG, USG stawu kolanowego, czy rezonans magnetyczny, ortopedzi często wykonują artroskopię diagnostyczną. Dzięki temu badaniu można z dużą dokładnością ocenić struktury wewnątrzstawowe: mięśnie, więzadła, chrząstki stawowe, łąkotki i błonę maziową.

 

 

___________________________
artroskopia kolana

Odnośnik do komentarza
Gość Piotrrek1992

Hej, świetnych specjalistów znajdziesz na portalu www.iortopedia.pl, przez dłuższy czas dokuczał mi mocno przeciążony bark. Na szczęście, dzięki szybkiej interwencji pomocy lekarzy, udało się /udaje się powoli doprowadzać bark do coraz lepszego stanu. Oczywiście to proces długofalowy, który trwać będzie jeszcze kilka miesięcy, a i w późniejszym czasie będę musiał na niego bardzo uważać. 

Odnośnik do komentarza
Gość Sobiesław

Mam na tyle wymagającą dla stawów pracę, że regularnie ląduję u lekarza z różnymi uszkodzeniami. Polecam wybrać się do Centrum Medycznego CREDOMED w Błoniu, mają specjalistów chyba w każdej dziedzinie. Ja chodzę u nich regularnie do ortopedy  i bardzo sobie chwalę, zawsze stawia mnie na nogi (dosłownie). Żona korzystała z porady endokrynologa i też była zadowolona. Zresztą, mają na stronie całą rozpiskę z dziedzinami i specjalistami, którzy u nich pracują: https://credomed.com/lekarze/

Odnośnik do komentarza

Jak już mowa o lekarzach specjalistów to ja jakiś czas temu dowiedziałam się, że w Warszawie powstała ta przychodnia https://innova-med.pl/ w której to mają bardzo dobrych specjalistów zawsze gotowych służyć pomocą. Jest to bardzo nowoczesna przychodnia stworzona z myślą o komforcie i profesjonalnym podejściu do pacjenta. A fakt, że mają szeroki wachlarz badań sprawia, że wszystko w tej przychodni można załatwić.

Odnośnik do komentarza

dla mnie numer jeden wśród ortopedów to doktor Puźniak z orthos. rozumie sportowców jak mało kto, jest dokładny i super życzliwy, przywrócił mi zdrowie kolana, co jest nie lada wyczynem po moich latach bycia profesjonalnym zawodnikiem. serdecznie polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...