Skocz do zawartości
Forum

Czy jest szansa zajścia w ciążę?


Gość h...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od lutego przestałam brać tabletki antykoncepcyjne ( brałam je ok 8 lat), nastąpiło krwawienie z odstawienia i od tamtej pory nic. W czerwcu zrobiłam badania na prolaktyna, ktora wyszła dobrze, pani doktor przepisała mi kolejne tabl antykoncepcyjne chociaż zaznaczyłam ze nie chce juz wracac do nich. Dostałam okresu po jednym opakowaniu, ale ilośc wypasanych włosów,’problemy z trądzikiem i okropne samopoczucie przeważyły ze nie brałam ich dalej. Udałam sie do innego lekarza, który zauważył na usg pecherzyki na jajnikach, przepisał mi duphaston na wywołanie okresu i kazał sie zgłosić po ich braniu zeby zdecydować co dalej. Po pierwszym opakowaniu ktore brałam wg zaleceń dostałam po 3 dniach okres. Wyliczając 16sty dzien cyklu zaczęłam brać znów po 2 tabl dziennie do 25 dnia cyklu ale niestety okres sie juz nie pojawił. Było to w październiku. Zauważyłam ostatnio ze sa dni kiedy mam większe upławy nic normalnie ktore trwają kilka dni, a ostatnio nawet biust zaczął mnie bolec ( nigdy nie zdarzało mi sie podczas okresu lub przed zeby mnie bolał lub był obrzmiały). Czy mimo ze nie mam okresy od tak długiego czasu moze u mnie występować owulacja? Dodam ze od odstawienia tabl jestem dosc mocno zestresowana- na początku wrzesnia przeprowadzałam sie za granice, co wiązało sie ze zmiana pracy i chwilowym stałym dochodem. A takze intensywnie zaczęłam cwiczyc, schudłam ok 5 kg ale odżywiam sie zdrowo, jem regularnie i nie odchudzam sie specjalnie. Zajęcia maja raczej zwiększyć moja wytrzymałość i sile. Zastanawiam sie jak z ta owulacja jest, ponieważ zdążą mi sie współżyć bez zabezpieczenia i chciałabym wiedzieć czy jest szansa zajścia w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...