Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i bóle w podbrzuszu przy negatywnym teście ciążowym


Gość monika09876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika09876

Witam, bardzo proszę o poradę, ponieważ mój lekarz jest do końca miesiąca na urlopie:( Mianowicie mam prawdopodobnie 35-36 dniowe cykle, 31.06 dostam okres trwał 6 dni (standardowo) następnie 21.06 czyli 22 dnia cyklu na podstawie testów owulacyjnych, zakładałam że mam już owulację i doszło do stosunku (staram się o dziecko). Dzień "po" zauważyłam małą kropelkę krwi na bieliźnie, zaś po 10 dniach od stosunku zaczęłam odczuwać kłucie i bóle w podbrzszu, ogromne zmęczenie i zawroty głowy, bolące piersi w sumie nigdy tak nie miałam, ale pomyślałam że może wcześniej dostanę okres. 35 i 37 dnia cyklu zrobiłam testy, były negatywne. Dziś nadal odczuwam ból w podbrzuszu ( w nocy boli najbardziej) jednak kłucia juz nie czuje, w dodatku zauważyłam że śluz zrobił się lekko brunatny. Ale krwawienia nadal brak. Dodam że nigdy nie zdażyło mi się odczuwać jakiegkolwiek bólu przed miesiączką, poprostu jak mnie zaczynało boleć w ten sam dzień dostawałm okres. Tymczasem mija już 4 dzień tego bólu i nic. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...