Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem gejem?


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat i chyba jestem gejem. Trudno mi było w ogóle to napisać bo nie chcę tej myśli do siebie dopuszczać. Chciałbym w przyszłości mieć żonę i dzieci ale nie odczuwam pociągu pociągu do płci przeciwnej (czasem bardzo mały). Boję się powiedzieć o tym komukolwiek bo wiem jaka byłaby reakcja ludzi. Mam pytanie czy to możliwe że to przez dojrzewanie? Czasem sobie myślę że to może z czasem przeminie, ale z każdym dniem tracę nadzieję na to zwłaszcza że chłopacy zaczęli mi się podobać jakoś od 14 roku życia. Bardzo proszę o odpowiedź, mam ogromny mętlik...

Odnośnik do komentarza
Gość insta_girl

Jeżeli nie czujesz pociągu do dziewczyn tylko do chłopaków to tak, jesteś gejem szczególnie, że masz to nie od dziś. Zamiast przestać bić się z myślami po prostu zaakceptuj się takim jakim jesteś. Pamiętaj, że homoseksualizm nie jest chorobą i nie rozumiem czemu tylu ludzi ma z nim problem. Każdy jest jaki jest i nic tego nie zmieni, przecież nie każdy jest hetero. Równie dobrze może okazać się, że jesteś bi bo z czasem może jeszcze poczujesz coś do jakiejkolwiek dziewczyny i może nawet założysz z nią rodzinę. Na obecną chwile daj sobie czas, eksperymentuj, szukaj siebie, a z czasem wszystko wyjdzie w praniu.

Odnośnik do komentarza

Nie daj sobie wmowic, ze jestes gejem. Przrstan czytac pierdoly zajmij sie czyms na powaznie. Przestan sie rozczulac badz facetem. Piszesz, ze chcesz kiedys zalozyc rodzine w takim razie daz do tego i ciesz sie zyciem. Ten swiat robi sie chory szczegolnie cywilizacj zachodniej od dobrobytu i dostepu do czego tylko zechcesz wiec z nudow tworza sie takie patologie. Nikt nie ma prawa Ci wmawiac, ze jestes gejem nawet jakibys byl slaby. G...o to kogo obchodzi. Zasmiecaja internet tym kolorowym syfem bo nawet kolory zawlaszczyli, a pozniej robia z ciebie bezpluciowca. Badz soba i za nic w swiecie nie patrz na innych, a jak Ci kolorowi beda cos zarzucac to powidz im niech sie naucza tolerancji i przestana terroryzowac.

Odnośnik do komentarza
Gość Ryzowafoczka

Moze jestes bi? Sproboj z kobieta to sie przekonasz. Bycie gejem to nic zlego :) ja akirat jestem kobieta ale mam mnostwo przyjaciol gejow i lesbijki. Zycie jak kazde inne tylko fakt... Polska zacofany kraj i bywa presja społeczeństwa. Nie martw sie! Nie wazne jaki czy homo czy hetero czy bi... Musisz byc przede wszystkim szczesliwy

Odnośnik do komentarza
Gość Autor posta

Wiem że szczęście jest najważniejsze, ale nie chcę mieć w życiu pod górkę, a bycie homo jest utrudnieniem więc pozostawiam trochę nadziei że może jednak zakocham się w kobiecie...Naprawdę boję się powiedzieć o tym komukolwiek, moja rodzina jest bardzo nietolerancyjna, a znajomi a zwlaszcza koledzy na pewno by sie ode mnie odwrocili. Wiem że powinienem się pogodzic z tym jaki jestem ale problem jest taki że ja nie chcę taki być. Nie uważam tego za chorobę, ale naprawdę nie chcę nikogo zawieść, proszę mnie zrozumieć.

Odnośnik do komentarza

Zawieść kogoś,to można wtedy,gdy mogłeś coś zrobić,a nie chciałeś, nie zrobiłeś, nie osiągnąłes. W tym przypadku, ty nie masz wpływu ,na to jaki jesteś ,jaki się urodziles. To ,nie zależy od ciebie,więc nie myśl w kategori winy.
Pewnie,że łatwiej i prościej dla wszystkich być hetero. Ale ty dostałeś od życia, takie karty i musisz nimi grać.
Nie ma tragedii, zawsze mogło być gorzej. Uszy do góry,,,będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...