Skocz do zawartości
Forum

Brzuch jak balon, kłucie z lewej strony


Gość Iluzja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu dokucza mi wzdety brzuch do tego stopnia że czuję sie jakby skóra na nim miała zaraz peknac, do tego odczuwam ucisk i kłucie z lewej strony pod żebrem które ciągnie się w dół tak jakby do jajnika. Odżywiam się zdrowo, unikam cukrów i jedzenia, nie pale ani nie pije alkoholu. Przyjmuje leki na tarczyce i tabletki antykoncepcyjne. Ale jestem pewna, że to nie skutek uboczny tabletek, bo je stosuje dłużej niż utrzymują się u mnie objawy ww. Żadne środki doraźne, tabletki wspomagające trawienie, herbaty ziołowe nie pomagają... Co robić?

Odnośnik do komentarza

Ja dołożę jeszcze inną przypadłość . Może to być Zespół jelita Drażliwego (IBS). Przyczyn lekarze do końca nie znają. W dużej mierze jest to też z wiązane z nerwowym trybem życia, stresem. Nie lekceważ tego również. Można z tą przypadłością żyć ale jest uciążliwie. Nadal jednak trzeba zrobić diagnostykę. Wyżej wspomniane USG - ale całej jamy brzusznej. Może nawet w przyszłości kolonoskopia i inne badania. Czyli jest potrzebny gastroenterolog. Polecam Ci pana doktora Macieja Kierzkiewicza https://gdzieskierowac24.pl/lekarz/maciej-kierzkiewicz-internista-warszawa?miasto=warszawa&specjalizacja=gastroenterolog

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...