Skocz do zawartości
Forum

Czy kobiety z rudymi włosami mają gorzej?


Gość abcdegiz

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam jakieś fora o rudych kobietach , co prawda posty były napisane dobrych kilka lat temu a nawet kilkanaście..I tam rude kobiety się żalą,że mają mało znajomych przez rude włosy,że faceci nie traktują ich powaznie,że maja mało powodzenia, u płci męskiej,że rude too fałszywe...No i ogólnie kilka z nich opisalo sytuację ,że usłyszało kilka przykrych uwag...Zastanawia mnie,czy od tych kilku lat, ludzie przestali traktować ten kolor jako ''najgorszy'' ??, i czy rudy z najmniej pożądanego koloru stał się jednym z najbardziej pożadanych kolorów?...Czy nadal króluje ten stereotyp ,że ''rude to fałszywe,brzydkie'' etc.. etc... ????oczywiscie , nie mówie,ze wszyscy tak uwazaja..

A Wy jak uważacie?
wyraźcie swoje obiektywne opinie ;)

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony to oczywiste, ze nie powinno się dyskryminować nikogo z tak błahego powodu jak kolor włosów, ale znam trochę rudych osób i faktycznie te fałszywość można zauwayc. Co więcej, jak dla mnie rude dzieci są strasznie brzydkie. Ale oczywiście wszystkich traktuje równo, po prostu jest to moja osobista opinia.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że kolor włosów nie determinuje losu ludzi ;) Nieważne, czy ruda, czy szatynka, czy blondynka. Każda może czuć się atrakcyjna dla mężczyzn i odnieść sukces, czy to osobisty, czy zawodowy. Uważam, że w życiu dorosłym stereotypowe podejście do koloru włosów odchodzi do lamusa. Mam znajome, które wręcz chcą się pofarbować na rudo. I bardzo im do twarzy w tym kolorze. ;)

Odnośnik do komentarza

kikunia55
A skad taki post? Czy autorka watku jest rudą osobą, czy tez może sobie upatrzyła rudego chłopaka?

Wyświetl sobie w internecie "rude polskie aktorki" i dopatrz się ile aktorek jest urody takiej rudawej z natury ( delikatna, lekko piegowata cera) i a ile uwaza, ze rudy to twarzowy kolor i same specjalnie się na ten kolor malują.

Pytam ogólnie jak w obecnych czasach ludzie odbierają rude dziewczynyy,nieważne czy farbowane czy naturalne,kiedys sie zafarbowałam na rudo i babcia mi wprost powiedziała,że brzydki kolor,że rude to fałszywe i chciała,żebym sie przefarbowała..

Odnośnik do komentarza

Babcia mogla miec uwazanie zes mloda i ładna sama z siebie i po co Ci chemią włosy traktowac i robic się na rudą. Mogla uważac, ze niestety z czasem włosy siwieją i jak chcemy nie dawac się zębowi czasu to wtedy chemia, nie chemia a farba na wlosy leci. Czyli dopóki masz ladne, niesiwe wlasne wlosy to po co narażac się na chemikalia i nakladac na nie jakikolwiek kolor. Ladnie wystrzyżona u dobrego fryzjera fryzurka wystarczy lub jak teraz w modzie zapusc sobie długie włoski i eksperymentuj z koczkami ,kucykami i pieknymi roznego rodzaju dobieranymi warkoczami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...