Skocz do zawartości
Forum

Czy mozna przez cale zycie nie uprawiac seksu ?


lina.97

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Do Incela

~incel xP
a ja se wsadziłem do dupy surogat, i się fanca złamał. Co mam zrobić, bo został w środku?

Rada:
Zamiast do muszli klozetowej wysraj na talerz, umyj, osusz papierem ręcznikowym i wrzuć na ruszt grila. Ręczę, że będzie smaczniejszy, tak jak kawa nadtrawiona w jelitach wysrana przez słonia; notabene, jest to najdroższa na rynku kawa.

Odnośnik do komentarza

Witaj 

Mam 22 lata. Mam to samo i w sumie dobrze się z tym czuję. Jeśli przyjdzie pora i poznam odpowiednią osobę to wtedy może coś się zmieni .Na siłę nie zamierzam tego robić bo,,tak wypada ''. Teraz ogólnie jest moda na tzw. płytka miłość o ile można tak to w ogóle nazwać. W każdym razie wydaje mi się, że to nie jest powód do wstydu. 

Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza

NIE MOŻNA CAŁE ŻYCIE BEZ SEKSU. Moja zmiana w życiu też nastąpiła !! ja też z reguły byłam zawsze bardzo apatyczna rzadko mam miałam ochotę na seks właściwie to mężczyźni niby mnie interesowali a jednak zawsze nie ciągnęłam tematu dalej i tak dociągnęłam w dziewictwie do 28 lat kiedy to postanowiłam coś z tym zrobić bo co jest ze mna nie tak skoro nie pociągają mnie ani mężczyźni ani kobiety. Byłam u kilku specjalistów i rozkładali ręce zdrowa jak ryba. Przeszukałam internet i zamówiłam sobie takie tabletki Feminam Libido dosyć sceptycznie bo wiadomo dużo różnych rzeczy o nich czytałam a które są prawdziwe?. No cóż ale skoro wydałam pieniądze zaczęłam je brać po dwie tabletki dziennie. I coś zaczęło działać po kilku dniach około tygodnia dostałam takiech ochoty sama nie wiem na zmianę w życiu zaczęłam więcej interesować się mężczyznami po prostu lubiłam popatrzeć na przystojniaków moja wyobraźnia zaczęła pracować jak nigdy dotąd, mężczyźni w pracy którzy nigdy mnie nie interesowali zaczęli być dla mnie atrakcyjni - zaczęłam zwracać uwagę na męskie pośladki !! nie sądziłam. Do tego doszły dziwne zachciewajki kupiłam strój sportowy i zaczęłam biegać w parku kilka razy w tygodniu. Ostatnio utworzyłam profil na portalu randkowym i już jestem umówiona z dwoma fajnymi mężczyznami. Zobaczymy jak to potoczy się dalej. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, ze jestem osobą totalnie aseksualna oraz odczuwam brak ochoty na seks praktycznie od... .zawsze. Mialam kilku partnerow z ktorymi dochodzilo do zblizen, lecz niestety to samo... CZYLI NIC !! Wiec raczej to nie problem z facetem, tylko ze mna. Kiedy przychodzi co do czego i juz niestety musze to zrobic, staram sie to jak najdluzej odwlekac, jak tylko sie da.. Nagle mam 1000 innych rzeczy do zrobienia, byle sie nie kochac:(
Co robić?

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Gość Weronika napisał:

Obawiam się, ze jestem osobą totalnie aseksualna oraz odczuwam brak ochoty na seks praktycznie od... .zawsze. Mialam kilku partnerow z ktorymi dochodzilo do zblizen, lecz niestety to samo... CZYLI NIC !! Wiec raczej to nie problem z facetem, tylko ze mna. Kiedy przychodzi co do czego i juz niestety musze to zrobic, staram sie to jak najdluzej odwlekac, jak tylko sie da.. Nagle mam 1000 innych rzeczy do zrobienia, byle sie nie kochac:(
Co robić?

Boisz się ze będą kręcić filmy? Pewnie całkiem słusznie. They hiring staff. 

Odnośnik do komentarza

A robiłaś sobie może badania hormonalne? Warto byłoby je przebadać bo brak ochoty na seks może wynikać z zaburzeń hormonalnych. Na przykład ze spadku poziomu estrogenów czy progesteronu. I dobrze byłoby zobaczyc czy tak jest u Ciebie. Dobrze byłoby wybrac się do ginekologa, który powiedziałby Ci kiedy takie badania powinnas wykonac.No i czy probowałaś tabletek?

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku tak nie było.Miałam problem z libido, u mnie nastąpił po urodzeniu dziecka i na szczęście był jedynie chwilowy.Tabletki odbudowały libido i sprawiły, że odczuwałam znowu przyjemność z seksu.Brałam tabletki libido therapy, moim zdaniem najlepsze bo wcześniej mialam dwa krótkie epizody z innymi, które również w pewnym stopniu działały ale na pewno nie tak jak libido therapy. Spróbuj, co Ci szkodzi. Jak nie pomogą, to będziesz po prostu szukała dalej.

Odnośnik do komentarza

Poszłam za radą i biorę ten feminam libido z tymi egzotycznymi ziołami z Ameryki Południowej codziennie po 2 tabletki i widzę nie tylko większą ochotę na seks ale i większe zainteresowanie ze strony mężczyzn. Zmieniłam też trochę styl ubierania zdecydowanie więcej teraz odsłaniam.  Umawiam się na randki i jestem teraz wybredna. Zobaczyłybyście mnie jeszcze miesiąc temu co miałam w głowie i jak wyglądałam obraz nędzy i rozpaczy..... polecam dziewczyny to cudeńko ?

Edytowane przez agnieszkamalicka
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...