Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę mieć anoreksję?


Gość darculanka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość darculanka

Witam, mam 18 lat, wzrost 171cm , waga 55,3 .. problem w tym że chciałabym schudnąć do 50 bo czuję się gruba.. ciągle myślę o jedzeniu, bardzo mnie dołuje gdy muszę jeść a jednocześnie jest to przyjemne.. potem mam duże wyrzuty sumienia. Coraz bardziej zaczynam ograniczać jedzenie.. i ciągle walczę z dużym apetytem .. nie potrafię jeść normalnie, albo wszystko albo nic.
pozdrawiam, Daria

Odnośnik do komentarza

Mam 18 lat. Moja waga to 44 kilo, mam 158 cm wzrostu. Ostatnio myślę o tym by schudnąć, kontroluję wagę kilka razy dziennie. Dodatkowo od kilku miesięcy jestem wegetarianką. Jem owoce, nabiał, produkty zbożowe, ryby, orzechy. Czy może to sugerować początki anoreksji i czy moja waga jest prawidłowa?

Odnośnik do komentarza

W tej chwili masz niedowagę. Kontrolowanie wagi może świadczyc o anoreksji, gdyz to jest choroba psychiki. Jesli w kółko myślisz tylko o tym, by ważyć mniej to powinnaś skontaktowac się z psychologiem lub psychiatrą. Musisz zmienic postrzeganie swojego ciała.

Odnośnik do komentarza
Gość Mgiełka30

Jedzenie jest czymś pięknym i powinno przynosić przyjemność. Ja uwielbiam gotować i jeść, mieszać te wszystkie smaki i zapachy. Czuje się jak arytyska albo jakaś stwórczyni, bo przecież nigdy do końca nie wiadomo co wyjdzie. Moim zdaniem powinniście się zgłosić do lekarza. Tak jak mówiła Hanka i ekspert to nie jest normalne. Potrzebujecie pomocy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...