Skocz do zawartości
Forum

Myśli samobójcze


Gość Mmmk00

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodzą mi przez głowę myśli co by było gdyby mnie zabrakło na świecie moje życie to porażka po studiach ciężko znaleźć pracę w moim małym mieście a w branży to wcale nigdy nie byłem w poważniejszym związku i nie mam z kim dzielić życia pasozytuje tylko na pieniądzach rodziców i mimo że oni nic nie mówią to ja wiem że już mają dość takiej sytuacji jednak ja nie mam bladego pojęcia co zrobic ze swoim życiem wyjazd do innego miasta czy zagranicę odpada bo nie jestem w stanie zacząć wszystkiego odnowa proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witaj. Wiesz to takie pytanie kiedy człowiek nie wie co naprawdę zrobić i wtedy postanawia wpadać w stany depresyjne. Przypuszczam że masz 20 -22 lata jesteś po studiach i dlatego masz problem z rozpoczęciem nowego życia. Nie powinienaś się śpieszyć w innym wypadku tak jak jest np teraz popadasz w stan lękowy depresje i nasuwają się myśli samobójcze. Utrzymywanie się na pieniądzach rodziców nie jest dla nich potężnym problemem nie takim jak ty myślisz. Myślę że na początku powinienaś z nimi porozmawiać na temat przeprowadzenia się może wparcia finasowego i wgl. Jednak bez pośpiechu. Rodzice napewno pomogą. Wszystko po kolei, życie zawsze się jakoś układa i na 100% wszystko osiągniesz z biegiem czasu i za niegługo. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Owszem miałem plany i ambicje jednak one szybko prysły może przez przywiązanie do rodziców nie chce opuścić domu ale szczerze nigdy nie chciałem opuścić rodzinnego miasta na studiach mieszkalem ze znajomymi ale było bardzo blisko domu i nigdy nie planowalem robić kariery w wielkim mieście bo patrząc na różne przedsiębiorstwa staże są oferowane tylko w Warszawie a ja chce być daleko od domu mógłbym otworzyć własny biznes jakas franczyza ale boje się że sobie nie poradze bo nie mam praktycznie znajomych

Odnośnik do komentarza

Doskonale cię rozumiem. Tak naprawdę ludzie kiedyś chcą gdzieś wyjechać założyć rodzine mieć dom i firmę gdzie będą zarabiać duże pieniądze ale tak na prawdę oni nie chcą się w tym kierunku ruszyć tworzą fantazję w swoich głowach i marzą i to jest przeszkodą tworzenie marzeń co róż nowych i potem tworzenie sobie problemów do ich spełnienia. Wiesz co ale wierzę w ciebie że może nie teraz ale w niedalekiej przyszłości to osiągniesz polecam ci kanał na yt: Sukces.pl. niepożałujesz.

Odnośnik do komentarza

A może myślisz trochę dziecinnie,
Franczyza nie, bo się może nie uda,
Do innego dużego miasta nie, bo za daleko.

Albo masz bezpieczne zatrudnienie w swoim mieście ( czyli to Tobie ktoś organizuje m-sce pracy na warunkach na jakie się zgadzasz) albo nie ma takich możliwości i za pracą trzeba jechać w świat. Tam gdzie Cię zechcą. W ostatecznym rozrachunku rodzice zyskają, bo po prostu z czasem nie bedziesz na ich utrzymaniu. Dlatego pomogą Ci finansowo w organizacji życia dalej od domu, bo to będzie taki typ inwestycji w Ciebie ,jak kiedyś utrzymywanie Cię jak bylaś na studiach.

Nie siedz bezczynnie w domu, bo z nudów i z bezczynności głupie myśli do głowy przychodzą, tylko obejrzyj sie za praca, nawet jesli ona jest daleko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...