Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży po stosunku przerywanym w prezerwatywie?


Gość ooonanaxd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ooonanaxd

jakieś 14 dni temu kochałam się z chłopakiem ( oczywiście był zabezpieczony w prezerwatywy ) a od 5 dni nie miałam miesiączku zazwyczaj miałam regularnie miesiączka pojawiała mi sie od 22-25 . . zawszy gdy czuł ze dojdzie wyjmował . czy mogę być z ciąży ??

ps. jeszcze jakoś w styczniu również się kochaliśmy także był zabezpieczony w prezerwatywy ale jak doszedł nie zdążył wyjąć . . .

Proszę o jak najszybszą odpowiedz bardzo się boimy tym bardziej ze jesteśmy młodzi ; (

Odnośnik do komentarza

Mam cykl 30 dniowy , miesiączka trwa 5-6 dni ,a ostatnia miesiączka zaczęła się 6 sierpnia . Czy 17 sierpnia mogło dojść do zapłodnienia ? Dodam jeszcze również ,że 11 i 12 sierpnia mój partner również dochodził we mnie . Czy to może mieć dodatkowy wpływ na zajście w ciążę ?
Jeśli tak kiedy mogę wykonać test?
Najbardziej zależy mi na odpowiedzi na pytanie czy 17 sierpnia mogło dojść do zapłodnienia.
Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

17 sierpnia to 11 dc więc tak jakoś mogłabyś zacząć dni płodne ale tego nie ma co wyliczać. Nawet przy regularnych cyklach zawsze coś może sie przesunąć dlatego nie radze korzystać z kalendarzyka. Jak chcesz bez zabezpieczenia to poszukaj informacji o NPR, bo dni płodnych się nie wylicza tylko się obserwuje, albo się zabezpieczaj

Odnośnik do komentarza
Gość ZdradzonaZdziwiona

Otóż moi drodzy... Okres mi się spóźnia kilka dni. Przez kilka miesięcy brałam antybiotyk, jakiś czas temu go odstawiłam, bo miałam dość marnowania pieniędzy na coś po czym nie czuję poprawy zdrowotnej. No i w dni płodne (wiem nie z obliczeń, ale z tego, że podczas dni płodnych charakterystycznie dokucza, pobolewa mnie brzuch). No więc jednego dnia tego pobolewania z mężem kochaliśmy się, a drugiego nadal pobolewało. Kochaliśmy się z zabezpieczeniem tzn nie mogę brać antykoncepcji hormonalnej więc zabezpieczyliśmy się gumką durex z apteki i do tego nie doszedł we mnie. Proszę o jak najszybszą odpowiedź czy ciąża jest możliwa, bo męczę się, wczoraj się dowiedziałam, że mąż mnie zdradza... Nie chcę z nim 2go dziecka...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...