Skocz do zawartości
Forum

Problem w związku


Gość Duch_2017

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem,ponieważ podejrzewam że moja dziewczyna mnie oszukuje. Unika spotkań,zasłaniając się pracą. Mówi że cały wrzesień musi pracować. A przepisy w kodeksie pracy,mówią że przysługuje prawo do wypoczynku. Może zbyt wcześnie na diagnozę ,ale mam wrażenie że mnie oszukuje i zbywa. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jakoś w siebie słabo wierzysz, jeśli jeszcze nie sprawdzileś jak ten wrzesień naprawdę w jej pracy wygląda a już wietrzysz, że ona Cię nie chce.

A Ty jeszcze się uczysz lub nie pracujesz i się nie uczysz, że wierzysz, iz w dzisiejszej Polsce to przepisy mówią o odpoczynku i każdy pracodawca tego przestrzega? Ponadto bywają tak ambitne jednostki i tak cwanie ustawiona praca, że niby nikt od Ciebie nie wymaga ponadnormatywnej pracy, tylko wykonania jej w określonym czasie a pracownik musi z siebie żyły wypruć zeby tę pracę wykonać. I nie może zanadto trąbić ze on na to poświęcił z 1,5 do 2 razy więcej czasu, bo wyjdzie, że jest nieudolny i trzeba go zastąpić innym, ktory w przewidzianym czasie wykona co trzeba. Inny tez przekroczy o ileś zaprogramowany czas tylko się nie pochwali ze nie dojadł i nie dospal i wszystko gra i buczy. Takie sa praktyki korporacyjne

Odnośnik do komentarza
Gość Ghost_2017

Nie oczekuję żebyście przeprowadzali śledztwo. Ja sam to śledztwo prowadzę. Po prostu , chciałem poznać waszą opinię na ten temat. Pytanie skierowane było głównie do kobiet,bo unikanie rozmów,kłamstwa itp nie są normalne. Ja mam odwagę z nią rozmawiać i robię to,ale odczuwam że robi wykręty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...