Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Boje się ze to nie nerwica


Rekomendowane odpowiedzi

Zgłoś nadużycie
Witam mam 15 lat i chciałabym się dowiedzieć czy to napewno są objawy nerwicy.A więc od jakiegoś miesiąca mam takie objawy: problemy z przelykaniem,brak apetytu,nerwowość,zawroty głowy,suchość w ustach A czasem mam duzo śliny w ustach,także mam problemy z oddychaniem.Chciałabym jeszcze powiedzieć ze wmawiam sobie rozne choroby mama mnie już wariatka nazywa A mianowicie wmawiam sobie wściekliźnie przeczytałam ze tam jest problem z przelykaniem A więc zaczęłam histeryzowac i WGL.ugryzl mnir pies w październiku byłam na badaniach krwi w grudniu wszystko dobrze wyszło.Następnie poszłam do weterynarza w grudniu i powiedział ze wscieklizna nie cały tydzień trwa i ze bym miała takie objawy ze bym normalnie cierpiala.Mama ciaglr mówi ze też tak miała i ze nerwica.A Wy co sądzicie?? Tak WGL ile może trwać wscieklizna bo nadal nie mogę się uspokoic.każdy mówi ze jestem wariatka moja mama była taka sama w moim wieku

Odnośnik do komentarza
Gość jesteszdrowa

Wirus wscieklizny rozwija sie i rozprzestrzenia wzdluz komorek nerwowych wędrując do mózgu ok. 2 miesiące. Po tym czasie rozwija się pełnoobjawowa wścieklizna, która trwa kilka dni i kończy się śmiercią. Dlatego jeśli zostałaś pogryziona w październiku, nie ma najmniejszych szans, byś była chora.

Odnośnik do komentarza

mgr Kamila Krocz
Uspokoję Cię. Wścieklizny na pewno nie masz. Twoje objawy mogą mieć jednak charakter lękowy i świadczyć o nerwicy i z tym warto byłoby się wybrać do specjalisty. Pozdrawiam!

objawy mam od ponad 3,4 miesiecy a zdechl mi wtedy kot i nie wiem czy nie mial wscieklizny a w badaniach nic nie wykrylo.I tak sie boje to mnie wykancza

Odnośnik do komentarza

~jesteszdrowa
Wirus wscieklizny rozwija sie i rozprzestrzenia wzdluz komorek nerwowych wędrując do mózgu ok. 2 miesiące. Po tym czasie rozwija się pełnoobjawowa wścieklizna, która trwa kilka dni i kończy się śmiercią. Dlatego jeśli zostałaś pogryziona w październiku, nie ma najmniejszych szans, byś była chora.

tak wiem tylko ze w czerwcu zdechl moj kot i dzien po wszystko sie zaczelo

Odnośnik do komentarza

kingak2
Już pisałaś wcześniej na ten temat. Masz nerwicę i wszelkie choroby świata przyporządkowujesz do siebie. Wiesz ile zachorowań na wściekliznę było w ostatnich latach? - 0. Byłabyś więc jedynym nadzwyczajnym przypadkiem.

Każdy mi mówi ze mi nic nie jest tylko ze mam nerwicę nawet psycholog to powiedział ale ja i tak doszukuje się innych chorób Aaaaa weźcie mi najlepiej odlaczcie Internet błagam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...