Skocz do zawartości
Forum

Przyjaźń


Gość Misia9939

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy! Przyjaźnie się z pewnym chłopakiem od 5 miesięcy.. Zawsze jak się spotykamy jest fajnie nie ma nudy i tak dalej.. Ostatnio spotkaliśmy się jakieś 3 tyg temu.. Przed wczoraj napisał mi że tęskni za swoją wcześniejszą przyjaciółką która jest jednocześnie jego rodziną.. Przestał się z nią przyjaźnić ze wzgledu na mnie..teraz sama zauważyłam że za nią tęskni.. Pokłóciliśmy się.. I on zaczął z nią rozmawiać.. A ja z nią się wręcz nienawidzimy.. Ona go wiele razy raniła.. Wtedy poznał mnie i ja go próbowałam wesprzeć.. Odkąd zaczął z nią rozmawiać inaczej się zachowuje wobec mnie.. Nie jest tak jak 2 tygodnie temu.. Teraz to jest zupełnie co innego.. Oboje się kochamy i dobrze i ja i on o tym wiemy.. Boje się że ona mi go zabierze.. Że go strace :( a tego nie chce.. Nie znamy się może długo , ale jesteśmy do siebie strasznie podobni.. Nie lubimy tych samych osób.. Nie lubimy jeść tych samych rzeczy.. Lubimy te same filmy itd..boje się że pojawienie się jej w naszej przyjaźni to wszystko zepsuje.. Nasza przyjaźń zaczeła się rozpadać.. Chce to jakoś ratować bo strasznie mi na nim zależy.. Tylko już sama nie wiem co ja mam zrobić.. Pomocy błagam!

Odnośnik do komentarza

Chyba nic nie możesz zrobić oprócz żelaznego zachowania względnego spokoju. Jesteś miła i otwarta i spokojnie czekasz na spotkania z nim.Nie pokazujesz żadnej niechęci wobec tej innej dziewczyny, bo to i tak nic nie zmieni.

Piszesz o glębokiej przyjażni między Wami. Jeśli jest ona tak glęboka jak ją postrzegasz ,to oprócz chwilowego zawirowania a i Twoich obaw nic szczególnie złego nie będzie się działo.

Jeśli ta przyjażń się rozpadnie, to po prostu niewiele była warta. Masz być spokojna i życzliwa światu, jemu w szczególności, bo jeśli będziesz zła, kłotliwa, zazdrosna, to i dobry związek można tym zepsuć i rozwalić. A Ty masz nie mieć do siebie pretensji, gdyby coś się nie udało, Ty musisz rozumieć, że robilaś wszystko dobrze a jednak coś się rozsypało.

Tak piszę, bo jesteście jeszcze bardzo młodzi i znajomości w tym wieku różnie się kierunkują. Jak Tobie zależy, to Ty robisz wszystko, aby było dobrze, aby nie mieć do siebie pretensji. To tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...