Skocz do zawartości
Forum

Zły dotyk i niski wynik hcg


Rekomendowane odpowiedzi

W nocy z 2 na 3 maja podczas imprezy, znajomy mężczyzna mimo moich protestów nalegał na seks. Bez mojej zgody włożył swoje palce w moją pochwę, wcześniej masturbował się tą dłonią więc możliwe, że była na nich sperma ale wytrysku nie widziałam. Na szczęście za chwile dał mi spokój i do niczego więcej nie doszło. Około 15-20 maja miałam miesiączkę, ale była skąpa i trwała 3 dni. Około 15-20 czerwca miałam następną miesiączkę ale już normalną, wyglądającą jak zawsze i trwającą tyle co zazwyczaj - około 6-7 dni. Od tej pory miesiączki jednak nie było, więc dla pewności kilka dni temu zrobiłam test ciążowy. Wynik okazał się pozytywny... Wczoraj zrobiłam badanie beta hcg, wynik wynosił 1551,00 mIU/ml. Według widełek jest on jednak za niski i pasuje do 5-6 tygodnia ciąży, a nie do 12, a z nikim nie współżyłam w ciągu ostatniego roku. Nie chce mieć z tym człowiekiem nic wspólnego a tym bardziej dziecka. Czytałam, że niski wynik może oznaczać ciąże pozamaciczną, co w pewnym sensie byłoby dla mnie dobrą wiadomością... W poniedziałek idę na USG ale do tego czasu umrę ze strachu. Dodam, że na początku wykluczałam możliwość ciąży bo nie dość, że do normalnego stosunku nie doszło to jeszcze posiadam tylko jeden jajnik, więc szanse na ciąże są mniejsze. Ostatnio miałam też dosyć mocne bóle w podbrzuszu, podobne jak w czasie miesiączki. Trwałe one około 2 dni i miały różne natężenie. Potem jednak przeszły, a krwawienia nie było. Co powinnam myśleć o tym wszystkim?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...